Skocz do zawartości
solo

Twistman 150 czy Deltec SC 1351 do 180L w obiegu?

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś może używa Twistmana 100? Też mam dylemat z wyborem odpieniacza do akwarium 170l w obiegu... myślę nad Twistmanem właśnie model 100 lub 150 - ja bym się nawet skłaniał do tej 150 (jakoś zawsze wyższy model wydawał mi się lepszy :) ) Ale każdy piszę i doradza coś innego... że za duży wyjałowi wodę i tak nie można, albo żebym brał ten większy bo im większy tym lepiej itp :) A jak jak głupi nic nie wiedziałem to wiem jeszcze mniej ;)/ PS. nawet jak już praktycznie byłem zdecydowany na tą setkę to ktoś mi powiedział żze ta 150tka jest cicsza a to także dla mnie ważne bo baniak będzie w sypialni i znowu się zastanawiam... pomóżcie proszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź tą nową Integrę 150 - u mnie jest w zamkniętej szafce i jest cicho.

Nie ma regulacji mocy pompy, ale jest na bardziej uznanej pompie - można teoretycznie stwierdzić, że mniej awaryjnej.

O wyjałowienie wody bym się nie martwił - chyba, że masz pusty baniak.

Zwierzaki zawsze coś brudzą i u mnie odpieniacz ciągle coś wywala :)  

Planuję docelowo baniak 400 L brutto czyli z sumpem jakieś 400 L netto wody w obiegu i myślę, że Integra 150 nawet do takiego systemu na sam początek wystarczy - tak też stwierdził producent w rozmowie telefonicznej. Super kontakt i serwis w postaci cennych uwag dotyczących użyteczności tego sprzętu i ogólnie akwarystyki morskiej.

Z tego miejsca pozdrawiam Pana Krzysztofa i dziękuję za pomoc :) 

Sprzęt szczerze polecam, bo robi robotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.