Skocz do zawartości
Qbab

mocne forum

Rekomendowane odpowiedzi


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kto w Polsce , wolnosc slowa :D nie , ale buractwo i chamowa totalna fakt:] przebili nasze forum kilkakrotnie , takich textow to nawet ja nie znalem :)

pozdr...

Ps; MOzan sie nie zle uryc , poczytajcie :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no mnie pogieło jak dostałem do tego linka, naprawde myślałem że to co znam czyli to wspinaczkowe jest mocne ale to juz paranoja.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano:] ...dlatego juz wam wybaczylem totalnie :) i stwierdzic musze ze tutaj to jednak przebywaja sami normalni ludzie , najwyzej troche nerwowi ale za to jacy zapaleni akwarysci morscy :D i to mi sie ogolnie podoba.

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niźle musze powiedzieć :)

Zawsze twierdziłem że "tolerancyjność" POLAKÓW stoi na wysokim poziomie

Szczególnie było to widoczne 1963 gdy wypędziliśmy żydów.

Ci, którzy "myślą", że Polska to TOLERANCYJNY kraj mogą się o tym przekonać na tamtym forum :D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1968 mario-sz :) (swoja droga '68 to troche glebsza sprawa) Ech nie ma co, fajny jest ten nasz "narodek". Szczerze to zal dupe sciska. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale o co Wam chodzi?

Bo nie lapie.

O jakiej tolerancji mowa????????

O dobrowolnym wyrazeniu przyzwolenia na pojawiajace sie zagroznie?

Czy Wam sie mozgi lasuja? Czy nawdychaliscie sie pylu wodortlenu wapnia? Czy moze to efekt zbyt dlugotrwalego stosowania "vodka methode"?

Tez jestm ZA zdegradowaniem takiego murzyna do nieozywionej materii organicznaj !!! A przynajmniej do skutecznej neutralizacji.

Jezeli jakis czynnik (ludzki, zwierzecy, przyrodniczy) powoduje ogolnie pojete zagrozenie (bezposrednie lub posrednie) to NALEZY albo trwale usunac ten czynnik (w przypadku ludzi i zwierzat - zabic) i w przyszlosci nie dopuszczac do pojawiania sie w naszym poblizu, albo w przypadku zagrozen przyrodniczych, skutecznie temu przeciwdzialac.

Jezeli czynniki danego rodzaju zazwyczaj powoduja zagrozenie (np. pewne gatunki zwierzat, pewne zjawiska przyrodznicze, pewne grupy/rasy/spolecznosci ludzi) to dzialania prewencyjne nalezy rozciagnac na ogol przedstawicieli.

A twierdzenie czegos przeciwnego swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej i spolecznej oraz braku elementarnego instynku samozachowawczego.

A jak ktos jest taki "tolerancyjny" to prosze bardzo - niech wpusci do swojego domu grozne zwierze, kryminaliste-psyhopata, smiertelnie chorego czlowieka swiadomie i z rozmyslem zarazajacego innych - i niech im pozwoli na dowolne i nieograniczone dzialania. Prosze bardzo.

Kto pierwszy na ochotnika?

EDIT:

Problemem spolecznym nie jest brak tolerancji,

problemem jest niewyobrazalna wprost bezmyslonsc i brak wyobrazni.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze mnie bardziej chodziło o formę wyrażania poglądów jaka panuje na tamtym forum, o głupocie nie piszę bo jest ona tak wielka że ciężko ją by było p opisać.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morszczaki też są nie tolerancyjni. Zostawcie aiptasie i innych przybyszy w spokoju. Dlaczego Wasze "urzędy imigracyjne" są tak brutalne? Jakimi metodami się posługujecie? Strzykawki i trujące płyny!:):D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako baba, przeczytałam wskazane forum, i nie znalazłam nic bulwersującego. Fakt, ze niektore wypowiedzi sa dość niskim pozionie i bardzo emocjonalne,ale jeśli ktoś należy do środowiska związanego z tą sytuacją to nie ma się co dziwić.W takich sytuacjach sięga się do podstawowych wartości i je neguje lub zachwala.

Sprawca nie ganiał dzieci na ulicy z zarażoną strzykawką, a o chorobach roznoszonych drogą płciową uczą już w podstawówce. Jeżeki ktoś podejmuje kontakty z kimś kto prowadzi urozmaicone i bogate w ilość partnerów życie seksualne, to ryzyko (zwłaszcza w przypadku afrykańczyków, czy w tej chwili sąsiadów zza wschodniej granicy) jest naprawdę wysokie.

Państwo powinno jakoś chronić swoich obywateli przed głupotą, ale w przypasku AIDS nie jest to proste, najlepiej było by badać emigrantów i nie wpuszczać chorych- bo to i koszty leczenia i możliwość zrażenia kogoś przypadkowego lekarz,dentysta,fryzjer,kosmetyczka,( AIDS -niewielka, ale wirusowe zapalenie wątroby, jakieś opryszcki itp już znacznie większa)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

Tez jestm ZA zdegradowaniem takiego murzyna do nieozywionej materii organicznaj !!! A przynajmniej do skutecznej neutralizacji.

Jezeli jakis czynnik (ludzki, zwierzecy, przyrodniczy) powoduje ogolnie pojete zagrozenie (bezposrednie lub posrednie) to NALEZY albo trwale usunac ten czynnik (w przypadku ludzi i zwierzat - zabic) i w przyszlosci nie dopuszczac do pojawiania sie w naszym poblizu, albo w przypadku zagrozen przyrodniczych, skutecznie temu przeciwdzialac.

Ja uważam, że problem pana białego inaczej to jedno, a panie, ktore lubily ekscentrycznie spedzac czas to drugie... jak podaja media podobno bylo ich ponad 100, czyli 100 niewyedukowanych bab, ktore nie wiedza jakie ponosza ryzyko sypiajac przygodnie z bialymi, zielonymi ,czarnymi, niebieskimi-to akurat nie jest istotne. Uwazam, ze obie strony naleza do tej samej kategorii, ktora Piotr okreslil jako "czynnik powodujacy zagrozenie", bo podobno wiekszosc z nich ma swoje rodziny, mezow i dalej nieswiadomie zarazaly. Ale tak to jest w kraju, w ktorym kolejne rzady podchodza do tematu edukacji seksualnej na zasadzie, ze lepiej o tym nie mowic-to nie bedzie problemu... A wczoraj TV podala, ze juz w podstawowce dzieciaki zostaja rodzicami...Jedyny sposob jaki widze, zeby Panstwo moglo ochronic obywateli to ich edukowac i tluc to tych pustych glowek, ale po co? przeciez lepiej rozliczyc PRL... A przytoczone forum jak forum, nie jest najwyzszych lotow, ale przynajmniej sklania zeby sobie pogadac...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

No ale o co Wam chodzi?

Bo nie lapie.

O jakiej tolerancji mowa????????

O dobrowolnym wyrazeniu przyzwolenia na pojawiajace sie zagroznie?

Czy Wam sie mozgi lasuja? Czy nawdychaliscie sie pylu wodortlenu wapnia? Czy moze to efekt zbyt dlugotrwalego stosowania "vodka methode"?

Tez jestm ZA zdegradowaniem takiego murzyna do nieozywionej materii organicznaj !!! A przynajmniej do skutecznej neutralizacji.

Jezeli jakis czynnik (ludzki, zwierzecy, przyrodniczy) powoduje ogolnie pojete zagrozenie (bezposrednie lub posrednie) to NALEZY albo trwale usunac ten czynnik (w przypadku ludzi i zwierzat - zabic) i w przyszlosci nie dopuszczac do pojawiania sie w naszym poblizu, albo w przypadku zagrozen przyrodniczych, skutecznie temu przeciwdzialac.

Jezeli czynniki danego rodzaju zazwyczaj powoduja zagrozenie (np. pewne gatunki zwierzat, pewne zjawiska przyrodznicze, pewne grupy/rasy/spolecznosci ludzi) to dzialania prewencyjne nalezy rozciagnac na ogol przedstawicieli.

A twierdzenie czegos przeciwnego swiadczy o niedojrzalosci emocjonalnej i spolecznej oraz braku elementarnego instynku samozachowawczego.

A jak ktos jest taki "tolerancyjny" to prosze bardzo - niech wpusci do swojego domu grozne zwierze, kryminaliste-psyhopata, smiertelnie chorego czlowieka swiadomie i z rozmyslem zarazajacego innych - i niech im pozwoli na dowolne i nieograniczone dzialania. Prosze bardzo.

Kto pierwszy na ochotnika?

EDIT:

Problemem spolecznym nie jest brak tolerancji,

problemem jest niewyobrazalna wprost bezmyslonsc i brak wyobrazni.

Piotrze czytałes te wypowiedzi wogule? Tam jest dużo napisane własnie o tolerancji. No chyba, że nie czytałeś i pisałeś "z głowy" bo masz na ten temat juz dawno wyrobione zdanie. Czytasz to wogule ze zrozumieniem czy wydaje Ci się, że to co czytałeś do Ciebie dociera.

To co ja napisałem (cytat z góry) Zawsze twierdziłem że "tolerancyjność" POLAKÓW stoi na wysokim poziomie :to ta tolerancyjność=RASIZM

DOKŁADNIE NIETOLERANCYJNOŚĆ=RASIZM

Ciekawe czy jakby był biały i gdyby był POLAKIEM nasze podejście było by takie samo?

Dam Ci przykład z tamtego forum jeżeli go nie czytałeś:

Wysłano: 2007-01-03 23:48:00 · Temat postu: Re: simon mol

wiking

gość

Murzynek Simon w Afryce mieszkał

Długi bakłażan miał nasz koleżka

Jak każdy czarny do seksu miał zapał

Więc szybko hiva bohater nasz złapał

Wreszcie do kraju nad Wisłą przyjechał

Lecz praktyk swych niecnych nie zaniechał

I z internacjonalistycznym lewackim przesłaniem

Zarażał spragnione uciech z czarnym panie

Czyli mam rozumieć, że Ty też jesteś "NIETOLERANCYJNY" ?????????????????????


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr

Hmm ja powiem tyle - sam sposob wypowiadania sie na tamtym forum, odwolywanie sie do aryjskosci czy innych bredni o czystosci rasy jest dla mnie totalnie nie na miejscu. Ja osobiscie np. odebranie Polskiego obywatelstwa i odeslanie do jego ojczyzny uznalbym za uzasadnione. Ale wypisywanie "co za p$%#^ k$#%# i je#%@% czarnuch, zbeszczescili biala rase" uwazam za skarny przejaw glupoty. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, w tym steku bzdur jest niestety pare spraw jak najbardziej prawdziwych poruszonych. Jedna z nich jest ogolny stosunek Afrykanczykow do sexu z biala kobieta ("biala sciera na raz" - to z wlasnego doswiadczenia, mam w pracy miedzynarodowe towarzystwo, ale to cechuje tez Marokanczykow, Turkow i inne nacje z "macho" panstw, gdzie kobieta jest traktowana jako przedmiot), innym jest glupota panienek pragnacych najwyrazniej czegos "egzotycznego" - nie wiem czy na widok rozmiaru dostaly kolektywnie malpiego rozumu czy jak inaczej mozna wytlumaczyc niezastosowanie prezerwatyw?

a juz najbardziej rozlozylo mnie to:

"Nie zal mi tej idiotki, dla ktorej guma byla rasistowskim wyborem. Natomiast zal mi tej dziewczyny, ktora przerwala milczenie: studentka chciala tylko napisac prace zaliczeniowa (nomen omen!) o uchodzcach w Polsce. A zalapala sie na wyrok smierci. Albo ta studentka dziennikarstwa. Sa korespondenci wojenni, ktorzy wracaja calo z frontu. A tutaj stazystka dziennikarstwa robila niewinny material, w jej rozumieniu sluszny spolecznie i spotkala ja smierc w pokoju w akademiku w sercu Warszawy."

Chcialoby sie powiedziec : tak to bywa jak wszystko w zyciu probuje sie tylkiem zalatwic. Mimo to zal mi ich, za glupote i (czasami) zwykle puszczalstwo placi sie niekiedy slona cene.

a tak juz calkiem zal mi tych chlopcow/dziewczyny, ktorych kochajace dziewczyny/chlopaki skoczyly sobie w bok i to niekoniecznie akurat z panem M. ale ogolnie i zalapaly cos paskudnego i hojnie obdzielily/li tym swojego stalego partnera. TO jest najwieksza niesprawiedliwosc w takich historiach. Wszyscy zaluja tych panienek, mi bardziej zal tych innych :/


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te chore łby wypisujące o "wyższości rasy aryjskiej" są tak samo do odizolowania jak psychopata zarażający HIVem. Jedno sieje choróbsko fizycznie a drugi mentalnie. To i to ma niepokolei w głowie.

To tak jakby napisać że "w Polsce mieszkają same k**wy i złodzieje". Tak Niemcy kiedyś uogulniali, teraz nie raz usłyszysz to samo od Polaka o Ukrainkach/Ukraińcach.

Ktoś kto takie tezy głosi to sam ma jakieś kompleksy, lub cytując Piotra własne słowa "to swiadczy o jego niedojrzalosci emocjonalnej i spolecznej"

Zastanawia mnie skąd w ludziach tyle niuzasadnionej nienawiści. Nie mówie żeby iść przez życie spokojnie jak owieczka na strzyżeenie ale ludzie trochę rozsądku. Na podstawie własnych obserwacji skłaniam się ku tezie że jest to kwestia wychowania przyjętego w domu rodzinnym który uczy tolerancji bądz też nie.

Opisywany facet to po prostu chory psychopata i należy go odizolować (lub też wyeliminować ze społeczeństwa - bo akurat za karą śmierci jestem) bez względu na to czy jest czarny/biały/zielony/niebieski czy pochodzi z Nigerii/Polski/USA/Hiszpani/Marsa.

Śmieszą mnie na tle obecnej sytuacji społecznej w naszym kraju (pół polski na emigracji) wypowiedzi w stylu "imigranci won z naszego kraju" :) Brakuje u nas rąk do pracy i możemy się już zacząć przyzwyczajać że zacznie się do nas zjezdzać sporo taniej siły roboczej zza wschodniej granicy.

Jak komuś nie pasuje globalizacja i międzynarodowy podział pracy to jedynym rozwiązaniem w obecnych globalnych czasach jest chyba emigracja do Korei Północnej, Iranu lub na Kubę i tam można się izolować do woli i żyjć w swojej "idylli" :D

Nie wiem może jestem za mało "tolerancyjny" wobec osób o skrajnie prawicowych poglądach, ale wydaje mi się że po prostu jestem normalny, a tolerancja jest jedną z cech która odróżnia kraje wysoko rozwinięte społecznie od krajów III świata.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowanie o formie wyrazania pogladow mija sie z celem, bo gdy w gre wchodza emocje, czesto skrajne, rozum schodzi na dalszy plan. Ponadto internet "zszedl pod strzechy" i nie trzeba byc ze srodowisk akademickich aby uzywac internetu.

A jak ktos myli BRAK TOLERANCJI na zagrozenie z RASIZMEM, to juz jego problem.

Zachowania patologiczne nalezy tepic niezaleznie od podmiotu w ktorym wystepuje.

Ale nie ulega watpliwosci, ze okreslone zachowania patologiczne

Tom_Wildtom_Kurpanik :

"biala sciera na raz"

zdecydowanie czesciej wystepuja u okreslonych ras/narodowosci.

Oczywiscie nie jest to regula, ale konia z rzedem temu kto wskaze 10 skinhead`ow kochajacych murzynow.

Jezeli ktos jest skinhead`em, wyznaje te wartosci i tak sie zachowuje, to w 99% przypadkow mozna zalozyc ze jest rasista.

Jakby czarni stanowili jakas wieksza spolecznosc i by sie gdzies osiedlili, to pewnie nie byliby szczesliwi gdyby w ich poblizu grupa skinhead`ow zrobila sobie baze wypadowa.

Na pewno darliby sie w nieboglosy ze sa zagrozeni !!!

I co? Czy murzyni byliby tolerancyjni dla skinhead`ow?

Watpie.

To dlaczego ja mam byc tolerancyjny dla murzynow stanowiacych zagrozenie (tak samo jak dla niemieckich kryminalistow resocjalizowanych w Polsce lub kogokolwiek innego)

Powie ktos, ze to ksenofobia.

Byc moze.

Ale wytlumaczcie komus pogryzionemu przez bezpanskiego psa, ze jego dogofobia w stosunku do bezpanskich psow nie ma podstaw, bo tamten bezpanski pies byl zly, a cala reszta bezpanskich psow jest przyjazna.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

tolerancja jest jedną z cech która odróżnia kraje wysoko rozwinięte społecznie od krajów III świata.

Nie mozna sie z tym nie zgodzic.

Tylko powstaje pytanie, kto jest gora w tym ukladzie?

Czy tolerancyjny wysokorozwiniety czlowiek ktory KAZDE zycie ludzkie stawia ponad wszystko, czy barbarzynca bez zadnych skurpulow fizycnie eliminujacy (poprzez np. zarazenie smiertelna choroba) wysokorozwinietych ludzi.

I ciekawe, czemu w przeszlosci upadaly wielkie cywilizacje otoczone przez barbarzyncow?

Czy nie dlatego, ze zaczynaly miec skurpuly?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.