Skocz do zawartości

Historia edycji

mathom

mathom

No Mitrax zeżarł chromisa, drugiemu wyżarł dziurę do mózgu - dzisiaj nie ma śladu :)

Mały update - na razie nie foto, fotki wrzucę później.

LPSy, miękkie, proste SPSy rosną pięknie. Gorzej z acrami, kilka małych szczepek mi padło w ostatnich kilku miesiącach, reszta się trzyma.

Walczę z miedzią, na ostatnim badaniu miałem 11,90ug/l (spadek z 20.50ug/l) i masakrycznymi Molibnedem i Barem. W ostatnim tygodniu wymieniłem 68% nowej wody (3 podmianki po 10% i 3 po 25%), w sumie wyszło ponad 250L nowej solanki.

Zmieniłem też w ostatniej podmianie sól z AF na TMPR i przesłem lać dodatki. Leci w tej chwili tylko balling AF, bakterie AF, KZ sponge power i nopox (niestety akwa się od tego ostatniego chyba uzależniło).

Mogę powiedzieć że tak dużo podmian w krótkim czasie daje imho zbawienne efekty - widać to nawet po wzrastającej liczbie robactwa. Korale super napompowane, zero plag, może bardzo lekki okrzemek na piasku. Te Acropory które mi zostały mają się wyraźnie lepiej, nawet te

Walcze dalej, chcę zrobic pod koniec marca kolejny test ICP i spróbować znowu z acrami.

mathom

mathom

No Mitrax zeżarł chromisa, drugiemu wyżarł dziurę do mózgu - dzisiaj nie ma śladu :)

Mały update - na razie nie foto, fotki wrzucę później.

LPSy, miękkie, proste SPSy rosną pięknie. Gorzej z acrami, kilka małych szczepek mi padło w ostatnich kilku miesiącach, reszta się trzyma.

Walczę z miedzią, na ostatnim badaniu miałem 11,90ug/l (spadek z 20.50ug/l) i masakrycznymi Molibnedem i Barem. W ostatnim tygodniu wymieniłem całą wodę (3 podmianki po 10% i 3 po 25%), w sumie wyszło 68% nowej wody.

Zmieniłem też w ostatniej podmianie sól z AF na TMPR i przesłem lać dodatki. Leci w tej chwili tylko balling AF, bakterie AF, KZ sponge power i nopox (niestety akwa się od tego ostatniego chyba uzależniło).

Mogę powiedzieć że tak dużo podmian w krótkim czasie daje imho zbawienne efekty - widać to nawet po wzrastającej liczbie robactwa. Korale super napompowane, zero plag, może bardzo lekki okrzemek na piasku. Te Acropory które mi zostały mają się wyraźnie lepiej, nawet te

Walcze dalej, chcę zrobic pod koniec marca kolejny test ICP i spróbować znowu z acrami.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.