Skocz do zawartości
krzysztof_k

Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowy, mam na imie Krzysztof i jak wiekszosc "nowych" podejmuje proby zalozenia akwa morskiego, wlasciwie nano rafy (ok. 200 litrów) (mam zone jak wiekszosc :)) Mieszkam m miescie Lęborku - po drodze do Leby - i niestety nie ma tu żadnego morzczaka (przynajmnej ja nie moge takiego znaleźć). obserwuje forum od ok. roku i większość forumowiczów traktuję jak przyjaciół choć faktycznie ich nie znam, i mam nadzieje że jak bedzie problem do rozwiazania to nie zawiodą :D pozdr. KK


"100x50x50 + 80 litr sump; 1xHQI 150W 1400k, 2xT5 39W; Deltec 4040, Tunze 6060, Tunze 6045, Marea 2400; 25kg LR; Deltec AP600"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przez rok nie kusiło Cię aby pogagać?? ;]

Witam i mam nadzieję niedługo obejrzeć fotki Twojej solniczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam - po prostu nieśmiały jest :)

Zakasać rekawy, żony też :D i do roboty stawiać ten baniak.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego morszczaka.Napisz na jakim etapie juz jesteś ,co już skompletowałeś i kiedy odpalasz baniak.Życze powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiaj baniak i pisz:)pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj :)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich:) Na dzień dzisiejszy niewiele skompletowałem, mam tylko filtr RO-ale to już coś!:)

A tak poważnie to plan mam taki: zbiornik 100x50x50, sump ok 70 litrów, pompa główna OR2500, odpieniacz beast400 choc mam w planie sam coś wyskrobać:D, na cyrkulacje jeszcze sie nie zdecydowałem, oświetlenie 4xT5 39W. jeśli chodzi o obsadę to na początek trochę skały, jakieś miękkie korale i bezkręgowce.

Nie mogę sie zdecydować na kontrukcje komina(tradycyjnie w rogu zbiornika czy zrobić przelew przez boczną sciane?, widziałem coś takiego w Akwarium Gdyńskim i ciekawie wygląda...

dzieki za powitanie:) pozdrawiam


"100x50x50 + 80 litr sump; 1xHQI 150W 1400k, 2xT5 39W; Deltec 4040, Tunze 6060, Tunze 6045, Marea 2400; 25kg LR; Deltec AP600"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy i czekamy na pierwsze relacje z nowego baniaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj odrazu pozwolę sobie udzielić radę daj 5 lub 6 x 39 Watt ja w 160l mam 5x39 Watt:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Krzysiek.

Ja tez jak wiekszosc mam zone.:)

Witaj na forum i powodzenia!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.