Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Wiaterek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dzialo sie wczoraj! Na mojej wsi zwiewalo rowerzystow, swiatlo ciagle migalo, w koncu padlo. Oczywiscie jak na zlosc, wlaczyli ponownie w srodku nocy, odpieniacz zaczal szalec i wywalil syf do baniaka:( Zobaczymy jak bedzie dzis, zapowiadali ze ma byc gorzej:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jak sie dzis zabunkruje to nie wychodze do poniedzialku z domu - w koncu wolny weekend:) musze tylko zgromadzic zapasy zywnosci - czipsy i piwo. spedze weekend przed baniaczkiem. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wiało dziś w nocy wiało, ale i tak słabiej niż ostatnimi czasy.

W Gdańsku na poważnie zaczęło się jakoś koło 1 do 3 w nocy (wg moich obserwacji na ucho :wink ) Rano już było lepiej, nie latałem za bardzo po obwodnicy :wink


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieje, wiało ,a czy będzie wiało jak *******. Bo przez tą pogode nie wiem czy wypali mój wyjazd do Zakopanego , a mam jechać pokibicowaćnaszym skoczkom:/Na szczęscie mam prąd , laptopa i internet:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a'propos - mojemu koledze w zeszla sobote wyrwalo drzwi.....z nowiutkiej hondy civic:(


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiało? Kurcze znów przespałam...:con


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze andrniew mówisz że prąd masz bo Twoje akwa ma napewno zapotrzebowanie :D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin bez prądu.....naso wpad w koralei sie poranił (bo zadne światło nocne nie działało ), "nemo"pływały przy powieszchnie bardo chaotycznie, woda 23 stopnie a ph 7:6.hepatusa do teraz jeszcze nie widziałem.tylko spsom sie podoba bo strasznie mocno wypuściły polipki


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dajcie spokoj z ta pogoda , baba i dzieciak leza chorzy 40 stopmi goraczki maja , grypa jakas taka silna panuje u mnie ... :/ szkoda gadac z gila mi cieknie na oczy ledwo widze , ale jakos chodze jeszcze mnie nie polozylo :] do tego jeszcez te pieprzone wiatry :/


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

9 godzin bez prądu.....nazo wpad w koralei sie poranił

:D_o:O_o

:D_o


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wialo (11 pietro) prad na szczescie byl, z okna ogladalem jak wiatr lamie drzewa w parku a galezie piekne lataja nad ulicami ... ale gdy waczylem telewizor i na tvp3 podali wiadomosc dla ludzi ktorzy sa odcieci od pradu, ze usterki sa usuwane i maja sie nie martwic to mnie rozwalilo ... chyba pani redaktor mysli ze jak ktos nie ma pradu to odpala agregat i oglada teleizje :D:) a moze maja telewizory na baterie , ewentualnie UPS :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jak wieje to lotnisko warszawskie sobie nad osiedlem zrobilo podejscie do ladowania co 7 minut samolot zastrzelic sie mozna chyba ze zestrzelic ktorys samolot to przestana latac przez jakis czas:satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi pod lodzia tez ostro wialo tak od 2-5 w nocy teraz spokuj sloneczko az milo prad byl jedynie tylko odnotowalem duze spadki napiecia.A teraz jade do kolegi zobaczyc pompe glowna bo niechodzi cos sie stalo .Pozdr

Andrinew czego uzywasz do podtrzymywania pradu????


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mieszkam w nielicznej strefie w miarę bezpiecznej, u mnie nie było tak źle, wiało srednio, od czasu do czasu jakieś podmuchy. Nie zauważyłem dziasiar rano jadąc samochodem jakiś wiekszysz szkód. Prąd jest cały czas.

Teraz świeci słoneczko i wiaterek prawie żaden.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się "pochwalić" jak wracałem wczoraj z Łodzi z kolegą (czyt.giełda) to widzieliśmy jak odfrunęła cała tablica stojąca przed cpn-em pokazująca jakie są ceny - odłamywało ją i odlatywała po kawałku na koniec odfrunęły wszystkie lampy. Niesamowity widok. Dobrze, że zdążyliśmy przejechać.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie byly zaniki pradu, lampa HQI oszalala, UPS wyl, pompy terkotaly, ale na szczescie dzisiaj juz wszystko dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że w IV RP nas nic miłego nie spotka :D Nie trzeba było długo czekać i (jak widać z tego posta) ludzie się cieszą że mają prąd hehe

a tak serio to się śmiałem że taki wiaterek, kupa strachu i nic się nie stało, podjezdzam wczoraj pod biuro a tu nowe ostatnio zmontowane logo ze styroduru przemineło z wiatrem, tak jak 1,5K peelenów wydane na nie :D(

Otwieram a tu w biurze bezpieczniki wywaliło i prądu niet, ale jakaś opatrzność chyba nad moim akwa czuwa bo akurat 2 faza gdzie akwa jest podpięte cały czas działało i nie było przerw w dostawie.

Zobaczymy co ubezpieczalnia na to logo powie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.