Skocz do zawartości
Lukasz.PL

Akwarium z OptiWhite

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mozna wykonac w Warszawie akwarium z optiwhite?

Znalazlem firme AquaOffice, ktora ma teraz rabat 20% na zbiorniki morskie. Moze ktos zna ta firme i moze sie wypowiedziec?

Jezeli macie jakies swoje typy to prosze o podzielenie sie informacjami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKWA-TERRA

ul. Łabiszyńska 21

03-204 Warszawa - Targówek

tel./fax +48 (22) 814 58 21

http://www.akwaterra.pl

tel. kom. do właściciela 508 220 072

Pełna "profeska" m.in. K. Tryc u niego robi zbiorniki. Szymon nowe też tam robił.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolony - poza tym Zbyszek to przegość - chudzielec z dlugim siwym kitkiem:) fajny facet. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquaoffice odpada kombinuja i oszukuja po za tym to jaks lewa firma a ta promocje maja od zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za taki odzew :D

Teraz napisze do tych dwoch firm.

Jezeli macie jeszcze jakies opinie to bardzo prosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy akwa-terra na pewno robi z optiwhite'a?

Robiłem u nich jakiś czas temu sump i może się nie dogadaliśmy ale wynikało, że nie bardzo wiedzą o co chodzi z opti.

Jeśli chodzi o Aqua-art to gość jest trochę niepoważny - wysłałem do niego zapytanie wraz z przykładowym rysunkiem (wcześniej z nim rozmawiałem przez tel. i tak uzgodniliśmy) i przez jakieś 2 tyg. nie był w stanie zrobić mi wyceny. Monitowałem telefonicznie to dostałem na koniec jakąś taką wymijającą ofertę.

Mogę za to polecić Thewalda (http://thewald.webpark.pl/) - gość robi prywatnie zbiorniki w tym także z opti (przy opti niestety wadą jest to, że zamawia szkło w większości pod konkretne akwa i niestety przy małym zbiorniku hurtownia dolicza sobie sporo kasy względem wzięcia całej tafli :-( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na priv. Jestem przedstawicielem firmy Aqua-art.

Tak wiec moge sie wszystkiego dowiedziec i dam Ci znac.


Pozdrawiam

Grzegorz Nowiński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rpp akwa-terra robi na 100% z optiwhite


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje akwarium zamówiłem w hurtwonii szkła Elmar we Wrocławiu ( szybka.pl )

Pojechałem do nich i zdziwilem sie jak sprzedawca pokazał mi 4 gatunki białego szkła. Bardzo często akwaria są robione z chinskiego szkła ktore o dziwo jest ładniejsze i tansze od zwykłego. Jest bardzo podobne do optiwhite i czesto sprzedawane jako opti. Wiec naprawde trzeba uwazac. Krawedzie chinskiego szkła wpadaja tez w kolor blekitny. W Elmarze maja takie fajne próbki do pokazania róznic - zdaje się ze na ich stronie tez widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

megon a jaki jest koszt za litr akwaria w elmarze??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podczepię :(

Czy SingleController Tunze działa również na tych mniejszych Tunze ?(6025,6054 itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było kiedyś w aquaoffice ale moim skromnym zdaniem teraz to jedna z lepszych firm zakladajaca zbiorniki, znajomy kiedys zakladal sobie u nich 2 duze zbiorniki polaczone razem i wyszlo super, dzwonisz do nich, oni przyjada wezma wymiary powiedza co i jak i dostajesz pare propozycji od nich przez maila wiec masz do wyboru jak "technologicznie" i cenowo bedzie zrobione akwarium, na serwisach nie udaja robia co powinni, a nie czaruja. Akwarium jest super, a nie pada w ciagu roku bo nie jest odpowiednio zadbane jak to czytalem w niektorych postach, sam niedawno zalozylem dzieki nim akwarium i nie narzekam tej decyzji (znajomy mial racje, jak dla niego tylko aquaoffice), powiedzialem co konkretnie chce i nie bylo problemu tak wiec ja polecam aquaoffice mysle, ze jakby tak oszukiwali to juz dawno by ich na rynku nie bylo, a patrzac na ich strone CHYBA www.aquaoffice.com.pl to firma funkcjonuje dobrze i stronka jest od czasu do czasu aktualizowana, bo zerkam tam z ciekawosci, co do moich doswiadczen dzwonilem jeszcze do 2 firm ktorych nie bede podawal nazw i po pierwsze, kontak i umowienie sie z nimi wyglada tragicznie, co chwile problemy bo tu nie moga tego sie nie da zrobic, a z aquaoffice nie bylo najmniejszego problemu i wszystko dziala elegancko podsumowujac ja tam i znajomy jestesmy bardzo zadowoleni, RYBKI I KORALE CHYBA TEZ :) Pozdrawiam i zycze pieknych zbiornikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystawilem dzis na targowisku moj baniak 160x60x60 opti bo chce wiekszy zbudowac. nowy zamawiam w tej samej firmie, bo dali najlepsza jakosc, najlepsza cene i 5 (!) lat gwarancji na zbiornik! jaka to firma? AM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam zbiornik z AM i już jestem zadowolony pisze już bo na duży minus to tylko czas oczekiwania no i mały poślizg.

ale jakosc cięcia i klejenia szkła robi wrażenie.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.