Skocz do zawartości
Jeremiasz79

Akwarium 300 l w nowym dizajn

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Jeremiasz,

No świetnie jeszcze trochę i korale i będzie gicior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale teraz muszę poczekać do przyszłego miesiąca na przypływ gotówki :) no chyba że znajdę jakieś gratisy na forum :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie  wszystkie korale pięknie się pompują, spadła mi tylko temp z 27 c które miałem w małym zbiorniku do 25 c która jest teraz, ale myślę że jest to na plus dla życia niż miałyby się przegrzać w systemie :) Pojawił się lekki nalot dino, ale to chyba nowy proces dojrzewania akwarium, za kilka tyg zmierzę parametry wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 stopnie - bardzo dobrze, a nowy zbiornik plagi swoje musi przejść :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Fiszi napisał:

25 stopnie - bardzo dobrze, a nowy zbiornik plagi swoje musi przejść :-)

Siema,

Co to znaczy nowy zbiornik swoje musi przejść "Plagi"Tak to zabrzmiało jak by definicja była taka że tak zawsze jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, bywają wyjątki :-), ale baardzo często jednak te plagi przez nowe zbiorniki przechodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Fiszi napisał:

no nie, bywają wyjątki :-), ale baardzo często jednak te plagi przez nowe zbiorniki przechodzą

Zgoda ale definicja plagi to chyba za mocne słowo w dojrzewaniu zbiornika bo pewnego procesu nie da się przeskoczyć ale nie oznacza to że są od razu plagi.;)

Plagę to ja dwa lata temu przeniosłem na chorym ukwiale gdzie do miesiąca padło 80% zwierzaków. 

Nic nie było po nim widać u znajomego po zamianie akwarium prawdopodobnie wywalił z siebie jakieś toksyczne związki lub coś w tym rodzaju zaczął się rozpuszczac 

(Przypuszczenia tylko...)

Edytowane przez Foto (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.