Skocz do zawartości

Historia edycji

egon24

egon24

Opinie oraz post na FB zmotywowały mnie do otworzenia w końcu testu na PO4 . Na codzień mierzę fosforany hanną stąd nie pilne mi bo otwierać test kropelkowy , tym bardziej że odczyt kolorów zawsze w tego rodzaju testów stanowił nielada wyzwanie. Zrobiłem test wody w zbiorniku Lps. Żona jako specjalista do spraw kolorów odczytała wynik 0.03 . Postanowiłem wyciągnąć sprzęt ciężki by porównać. Jestem mile zaskoczony dokładnością . Hanna pokazała również 0.03 . Ciekaw jestem opini innych osób. 13adbd24601eba2d95545cafbefbe78a.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

egon24

egon24

Opinie oraz post na FB zmotywować mnie do otworzenia w końcu testu na PO4 . Na codzień mierzę fosforany hanną stąd nie pilne mi bo otwierać test kropelkowy , tym bardziej że odczyt kolorów zawsze w tego rodzaju testów stanowił nielada wyzwanie. Zrobiłem test wody w zbiorniku Lps. Żona jako specjalista do spraw kolorów odczytała wynik 0.03 . Postanowiłem wyciągnąć sprzęt ciężki by porównać. Jestem mile zaskoczony dokładnością . Hanna pokazała również 0.03 . Ciekaw jestem opini innych osób. 13adbd24601eba2d95545cafbefbe78a.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.