Skocz do zawartości
Marcin-JM

Jamnik słonowodny czyli moje 3 metry na Zeovicie

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, fresz33 napisał:

Też muszę wyczyścić cyrkulator bo jest cały fioletowo-różowy od alg. Czym najlepiej wyczyścić? Ocet?

Ja oczywiście nie miałem czasu ich zdemontować więc czyściłem nad taflą wody w misce za pomocą szczotki :)

3 godziny temu, waldek123blau napisał:

Beti ależ uszanowałem i nawet przeprosiłem za swoje posty zobacz w sobotę o godz. 22.17 a nawet 2 posty wyżej napisałem: " Dzięki temu że my ludzie mamy różne gusty estetyczne jest taka fajna różnorodność i oglądanie innych szkiełek nie jest nudne! "

Ja nie potępiam autora tylko opisałem swój pogląd i gust.

 

3 godziny temu, @Beti napisał:

Eee źle to odebrałeś:D absolutnie nie do Ciebie jakies pretensje,tylko ogółem że kazdy robi jak tam chce:-)w sensie że dobrze ze każdy na forum to docenia i szanuje i to jest fajne;-)

Bardzo mnie cieszy ta dyskusja i ani na chwilę nie odebrałem tego negatywnie. Moje uwielbienie alg wapiennych jest ponad wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z aktualizacją będzie ciężko ze względu na brak czasu. Czasem tylko wrzucam jakieś posty na grupę facebook bo to zajmuje dosłownie sekundy. Na forum trzeba poświęcić dużo więcej czasu - wysłać zdjęcia na serwer, podlinkować :)

Jak skończę kleić szczepki na drugim obiegu w domu to postaram się o update.

Myślę że to kwestia 2-3 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marcin-JM napisał:

Dzięki. Z aktualizacją będzie ciężko ze względu na brak czasu. Czasem tylko wrzucam jakieś posty na grupę facebook bo to zajmuje dosłownie sekundy. Na forum trzeba poświęcić dużo więcej czasu - wysłać zdjęcia na serwer, podlinkować :)

Jak skończę kleić szczepki na drugim obiegu w domu to postaram się o update.

Myślę że to kwestia 2-3 tygodni.

a jaka to grupa na faceboku ? z checia posledze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.