Skocz do zawartości

Historia edycji

Panoramiks200

Panoramiks200

Hmmm czy paranoja to nie wiem, za dużo pieniążka mam w akwarium i się trochę martwię, gdyż owe kwiaty teraz pachną na całe mieszkanie, aż w nosie kręci. Zapach jest dosyć intensywny. Mi pomaga allertec ;) Wydaje mi się, że jednak pyłki i zapach nie są normalne w tym biotopie. Jeśli nie szkodzą to super, ale ciekawe czy nie wpływają na wodę w jakiś sposób. Filtr wodny raczej sobie odpuszczę, ale filtr hepa to faktycznie ciekawy pomysł i frajda z DIY bezcenna i dosyć tanio.

Edit:

Zastanawiam się też nad zaprzestaniem ciągnięcia powietrza zza okna. Myślałem nad Skim breeze od Fauny. Ph idzie w górę jak ta lala. Sprawdzone u dwóch znajomych z fb. Podobno to jest wapno sodowane które wyłapiuje co2, oczywiście z magicznym i tajemniczym dodatkiem zeolitów które wyłapują z powietrza zanieczyszczenia.

Panoramiks200

Panoramiks200

Hmmm czy paranoja to nie wiem, za dużo pieniążka mam w akwarium i się trochę martwię, gdyż owe kwiaty teraz pachną na całe mieszkanie, aż w nosie kręci. Mi pomaga allertec ;) Wydaje mi się, że jednak pyłki i zapach nie są normalne w tym biotopie. Jeśli nie szkodzą to super, ale ciekawe czy nie wpływają na wodę w jakiś sposób. Filtr wodny raczej sobie odpuszczę, ale filtr hepa to faktycznie ciekawy pomysł i frajda z DIY bezcenna i dosyć tanio.

Edit:

Zastanawiam się też nad zaprzestaniem ciągnięcia powietrza zza okna. Myślałem nad Skim breeze od Fauny. Ph idzie w górę jak ta lala. Sprawdzone u dwóch znajomych z fb. Podobno to jest wapno sodowane które wyłapiuje co2, oczywiście z magicznym i tajemniczym dodatkiem zeolitów które wyłapują z powietrza zanieczyszczenia.

Panoramiks200

Panoramiks200

Hmmm czy paranoja to nie wiem, za dużo pieniążka mam w akwarium i się trochę martwię, gdyż owe kwiaty teraz pachną na całe mieszkanie, aż w nosie kręci. Mi pomaga allertec ;) Wydaje mi się, że jednak pyłki i zapach nie są normalne w tym biotopie. Jeśli nie szkodzą to super, ale ciekawe czy nie wpływają na wodę w jakiś sposób. Filtr wodny raczej sobie odpuszczę, ale filtr hepa to faktycznie ciekawy pomysł i frajda z DIY bezcenna i dosyć tanio.

Edit:

Zastanawiam się też nad zaprzestaniem ciągnięcia powietrza zza okna. Myślałem nad Skim breeze od Fauny. Ph idzie w górę jak ta lala. Sprawdzone u dwoch zbajonych z fb. Podobno to jest wapno sodowane które wyłapiuje co2, oczywiście z magicznym i tajemniczym dodatkiem zeolitów które wyłapują z powietrza zanieczyszczenia.

Panoramiks200

Panoramiks200

Hmmm czy paranoja to nie wiem, za dużo pieniążka mam w akwarium i się trochę martwię, gdyż owe kwiaty teraz pachną na całe mieszkanie, aż w nosie kręci. Mi pomaga allertec ;) Wydaje mi się, że jednak pyłki i zapach nie są normalne w tym biotopie. Jeśli nie szkodzą to super, ale ciekawe czy nie wpływają na wodę w jakiś sposób. Filtr wodny raczej sobie odpuszczę, ale filtr hepa to faktycznie ciekawy pomysł i frajda z DIY bezcenna i dosyć tanio.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.