Skocz do zawartości

Historia edycji

Andretti

Andretti

Witam,

Proszę o pomoc w konfiguracji lampy - nie mogę się z nią połączyć..

model Black Python XM140W Master (22.05.2013)

po włączeniu zasilania pojawia się na ułamek sekundy informacja "memory eresed, upload firmware !"

gdy wciskam guzik z tyłu - wyświetla info "Firmware 2.6e BR"....więc nie wiem czy oprogramowanie jest czy go nie ma ?!

Zainstalowałem na komputerze - pobrane ze strony oprogramowanie - 3ch Bali Revision 2.6e

Niestety nie wykrywam lampy, mam system Windows 7 64 bit. Połączenie działa - wykrywa inne urządzenia np. telefon.

W czym problem ? czy w lampie trzeba wgrać na nowo oprogramowanie ? Muszę ją wysłać do PS ?

 

Pytanie wysłałem przez formularz na stronie Pacific Sun  2 tygodnie temu ale niestety nie uzyskałem odpowiedzi....

Z góry dziękuję

Andrzej

 

Andretti

Andretti

Witam,

Proszę o pomoc w konfiguracji lampy - nie mogę się z nią połączyć..

model Black Python XM140W Master (22.05.2013)

po włączeniu zasilania pojawia się na ułamek sekundy informacja "memory eresed, upload firmware !"

gdy wciskam guzik z tyłu - wyświetla info "Firmware 2.6e BR"....więc nie wiem czy oprogramowanie jest czy go nie ma ?!

Zainstalowałem na komputerze - pobrane ze strony oprogramowanie - 3ch Bali Revision 2.6e

Niestety nie wykrywam lampy, mam system Windows 7 64 bit. Połączenie działa - wykrywa inne urządzenia np. telefon.

W czym problem ? czy w lampie trzeba wgrać na nowo oprogramowanie ? Muszę ją wysłać do PS ?

 

Pytanie wysłałem przez formularz na stronie Pacific Sun  2 tygodnie temu ale niestety nie uzyskałem odpowiedzi....

Z góry dziękuję

Andrzej

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.