Skocz do zawartości

Historia edycji

Maelen

Maelen

Dnia 23.06.2017 o 22:24, Nik@ napisał:

Wkladam golymi palcami polowe stynki w macki w poblizu otworu gebowego, bo lubie, jak mi zabieraja jedzenie z reki :)

Tylko naprawdę uważaj/cie na jakieś drobne ranki wtedy. Raz jak włożyłam rękę z malutkim otarciem na palcu (wiem, wiem, nie powinno się :ph34r:), o którym już nie pamiętałam, i zupełnie niezamierzenie minęłam się z quadri i ten mnie leciutko pogłaskał akurat po tym otarciu. To od razu sobie o nim przypomniałam, o tym otarciu. Jak mnie sieknęło, mocniej znacznie jak po osie i potem dość długo się goiło i ciut paprało.

dodane:

Bo normalnie, na zdrową skórę  to żadnego efektu, oprócz lekkiego 'przyklejania się' - no i to to właśnie jest to, czym atakuje ukwiał.

Maelen

Maelen

Dnia 23.06.2017 o 22:24, Nik@ napisał:

JWkladam golymi palcami polowe stynki w macki w poblizu otworu gebowego, bo lubie, jak mi zabieraja jedzenie z reki :)

Tylko naprawdę uważaj na jakieś drobne ranki wtedy. Raz jak włożyłam rękę z malutkim otarciem na palcu (wiem, wiem, nie powinno się :ph34r:), o którym już nie pamiętałam, i zupełnie niezamierzenie minęłam się z quadri i ten mnie leciutko pogłaskał akurat po tym otarciu. To od razu sobie o nim przypomniałam, o tym otarciu. Jak mnie sieknęło, mocniej znacznie jak po osie i potem dość długo się goiło i ciut paprało.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.