Skocz do zawartości

Historia edycji

wiesiektbg

wiesiektbg

Witam...

U mnie na wejsciu TDS pokazuje 387, na wyjściu przed DI miałem 3 a po przefiltrowaniu przez Di mam 0. Nasze wodociągi (w Tarnobrzegu) słyną z tego, że woda w kranach jest twarda i nie należy do najlepszych - stare rury, kiedyś nawet mieliśmy plage coli. Jam - póki co - mam najtańszą wersje filtra z membrana 75 i wyrabia, więc u Ciebie też filtr powinien wyrobić bez problemu. Ostatnio wymieniałem żywicę w DI. Przed jej wymiana musiałem trochę czekać, żeby TDS pokazał mi 0.001. Teraz - po wymianie żywicy - od chwili załączenia za DI mam wynik 0,000

wiesiektbg

wiesiektbg

Witam...

U mnie na wejsciu TDS pokazuje 287, na wyjściu przed DI miałem 3 a po przefiltrowaniu przez Di mam 0. Nasze wodociągi (w Tarnobrzegu) słyną z tego, że woda w kranach jest twarda i nie należy do najlepszych - stare rury, kiedyś nawet mieliśmy plage coli. Jam - póki co - mam najtańszą wersje filtra z membrana 75 i wyrabia, więc u Ciebie też filtr powinien wyrobić bez problemu. Ostatnio wymieniałem żywicę w DI. Przed jej wymiana musiałem trochę czekać, żeby TDS pokazał mi 0.001. Teraz - po wymianie żywicy - od chwili załączenia za DI mam wynik 0,000

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.