Skocz do zawartości

Historia edycji

tihs

tihs

hej

tytuł jest mylący, chyba literówka :) Moje ciche marzenie, narazie tylko czytam.

Na lewej połówce, na drugim wgłębieniu przy krawędzi, widać, że małż nie przylega do skorupy, a ta już porasta algami. Według mnie to sygnał, że coś mu dolega.

Trafiłem kiedyś na identyczny wątek na RC, niestety zwierzak pomimo ułożenia na skale zdechł po miesiącu. Autor żałował potem, że nie podjął prób połączenia skorupy kropelką i paskiem gumy.

Trzymam kciuki !

tihs

tihs

hej

tytuł jest mylący, chyba literówka :) Moje ciche marzenie, narazie tylko czytam.

Na lewej połówce, na drugim wgłębieniu przy krawędzi, widać, że małż nie przylega do skorupy. Według mnie to sygnał, że coś mu dolega.

Trafiłem kiedyś na identyczny wątek na RC, niestety zwierzak pomimo ułożenia na skale zdechł po miesiącu. Autor żałował potem, że nie podjął prób połączenia skorupy kropelką i paskiem gumy.

Trzymam kciuki !

tihs

tihs

hej

 

tytuł jest mylący, chyba literówka :) Moje ciche marzenie, narazie tylko czytam.

 

Na lewej połówce, na drugim wgłębieniu przy krawędzi, widać, że małż nie przylega do skorupy. Według mnie to sygnał, że coś mu dolega.

Trafiłem kiedyś na identyczny wątek na RC, niestety zwierzak pomimo ułożenia na skale zdechł po miesiącu. Autor żałował potem, że nie podjął prób połączenia skorupy kropelką i paskiem gumy.

 

Trzymam kciuki !

tihs

tihs

hej

 

tytuł jest mylący, chyba literówka :) Moje ciche marzenie, narazie tylko czytam.

 

Na lewej połówce, na drugim wgłębieniu przy krawędzi, widać, że małż nie przylega do skorupy. Według mnie to sygnał, że coś mu dolega.

Trafiłem kiedyś na identyczny wątek na RC, niestety zwierzak pomimo ułożenia na skale zdechł po miesiącu. Autor żałował potem, że nie podjął prób połączenia skorupy kropelką i pasekiem gumy.

 

Trzymam kciuki !

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.