Skocz do zawartości

Historia edycji

Mariusz93

Mariusz93

Co się zmieniło hmmy 2 kawałki skały z Protopalythoa zostały wymienione :) Waldek z Koralomanii wymienił kawałki.

Wsypany został piasek, cały czas są glony, które coraz bardziej zanikają:lol:

Kupiłem:

3 x Tectus fenestratus "Atomówki"

1 x Krab pustelnik (niebieskonogi) "Mirek"

1 x Turbo sp. "Tadzik" 

Imiona nadała moja narzeczona.

Niestety Turbo po tygodniu padł, jakiś dziwny był kilka dni a 2 dni temu widziałem jak krab zaczął go wyjadać. Miał ucztę po padniętym współtowarzyszu. 

Na dniach planuje kupić Tunze 9004 + Jebao SW-2 z życia myślę nad zakupem krewetek na Aiptazje + może jakiegoś miękasa Zoa:wub:

Fotki słabe, muszę kupić w końcu porządny aparat. Krab w nocy wychodzi, w dzień chowa się w skale, ślimaki jak to ślimaki 2 siedzą na szybie, a jeden podróżuje po skale.

Akwarium:

2664f7cdf473c.jpg

Ślimaki:

e50296aa8fc5b.jpg

 

Na szybach pełno małych robaczków coś jak "małe białe rozgwiazdy ", oraz  coś podobnego do wirków (brązowe podobne kształtem), ale nie jestem pewny, mają max 0.5mm i czasem widzę jak popierniczają sobie szybko po szybie (są na szybie w panelu), widziałem także 1 sztukę wieloszczeta (na oko 5 cm długości), kilka asterin na skale. Mam też w akwarium dwie dziwne małże (jak można tak nazwać) poszukam zdjęć w katalogu to postaram się wrzucić.

Zapomniałem napisać:) Pomiary:

Temp. 25C

Zasolenie: 1025

pH 8.4

KH 8

NO3 0

NH3 <0.25

PO4 ~0.3

NO2<0.25 (praktycznie 0)

Mariusz93

Mariusz93

Co się zmieniło hmmy 2 kawałki skały z Protopalythoa zostały wymienione :) Waldek z Koralomanii wymienił kawałki.

Wsypany został piasek, cały czas są glony, które coraz bardziej zanikają:lol:

Kupiłem:

3 x Tectus fenestratus "Atomówki"

1 x Krab pustelnik (niebieskonogi) "Mirek"

1 x Turbo sp. "Tadzik" 

Imiona nadała moja narzeczona.

Niestety Turbo po tygodniu padł, jakiś dziwny był kilka dni a 2 dni temu widziałem jak krab zaczął go wyjadać. Miał ucztę po padniętym współtowarzyszu. 

Na dniach planuje kupić Tunze 9004 + Jebao SW-2 z życia myślę nad zakupem krewetek na Aiptazje + może jakiegoś miękasa Zoa:wub:

Fotki słabe, muszę kupić w końcu porządny aparat. Krab w nocy wychodzi, w dzień chowa się w skale, ślimaki jak to ślimaki 2 siedzą na szybie, a jeden podróżuje po skale.

Akwarium:

2664f7cdf473c.jpg

Ślimaki:

e50296aa8fc5b.jpg

 

Na szybach pełno małych robaczków coś jak "małe białe rozgwiazdy ", oraz  coś podobnego do wirków (brązowe podobne kształtem), ale nie jestem pewny, mają max 0.5mm i czasem widzę jak popierniczają sobie szybko po szybie (są na szybie w panelu), widziałem także 1 sztukę wieloszczeta (na oko 5 cm długości), kilka asterin na skale. Mam też w akwarium dwie dziwne małże (jak można tak nazwać) poszukam zdjęć w katalogu to postaram się wrzucić.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.