Skocz do zawartości

Historia edycji

endriu3005

endriu3005

1 godzinę temu, tihs napisał:

do wszystkich pasków na raz 60w będzie mało, tutaj jest 80W za 10$ a za 13-15$ znajdziesz ip67 

Ciężko powiedzieć, który będzie lepszy do cheato, o ile w ogóle dało by się zaobserwować różnicę. sam będę teraz kupował 4:1 ale to ma być eksperyment, więc nie będę polecał.

ok dzieki, ja chyba tez sie na mowie na te tasmy. Mam pytanie odnosnie zasilacza ten wiekszy jak kupie i nie bede chcial wszystkich ledow podpiac na raz nie bedzie za duzy na np. 3 szt ? pytam zeby pozniej znow nie kupowac jak bede chial podpiac 5 szt

dodam ze w refugium mam glony jak na zdjeciu

refugium.jpg

endriu3005

endriu3005

1 godzinę temu, tihs napisał:

do wszystkich pasków na raz 60w będzie mało, tutaj jest 80W za 10$ a za 13-15$ znajdziesz ip67 

Ciężko powiedzieć, który będzie lepszy do cheato, o ile w ogóle dało by się zaobserwować różnicę. sam będę teraz kupował 4:1 ale to ma być eksperyment, więc nie będę polecał.

ok dzieki, ja chyba tez sie na mowie na te tasmy. Mam pytanie odnosnie zasilacza ten wiekszy jak kupie i nie bede chcial wszystkich ledow podpiac na raz nie bedzie za duzy na np. 3 szt ? pytam zeby pozniej znow nie kupowac jak bede chial podpiac 5 szt

doda ze w refugium mam glony jak na zdjeciu teraz dodam

refugium.jpg

endriu3005

endriu3005

Godzinę temu, tihs napisał:

do wszystkich pasków na raz 60w będzie mało, tutaj jest 80W za 10$ a za 13-15$ znajdziesz ip67 

Ciężko powiedzieć, który będzie lepszy do cheato, o ile w ogóle dało by się zaobserwować różnicę. sam będę teraz kupował 4:1 ale to ma być eksperyment, więc nie będę polecał.

ok dzieki, ja chyba tez sie na mowie na te tasmy. Mam pytanie odnosnie zasilacza ten wiekszy jak kupie i nie bede chcial wszystkich ledow podpiac na raz nie bedzie za duzy na np. 3 szt ? pytam zeby pozniej znow nie kupowac jak bede chial podpiac 5 szt

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.