Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

Nowej generacji odpieniacze

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze juz na sile robia te odpieniacze juz nic niestety nie wymysla ciekawego


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadasz @Swir2 -kula u nogi ....to jest jeszcze gorsze .buhaha .Wiem to bo ....zaczynam miec juz tego doooooość . Ten koral z tamtym sie dotyka ,tam jakis pieprzony krab cos wywalił do gory nogami cos tam sie nie otwiera cos bardzo rosnie za szybko np. jakas pieprzona synularia .+ najazd wirkow ,czy cjano a może jakies okrzemy:drink to powiem tak..JAK BYM NIE LUBIŁ WEDKOWAĆ ..takie ćwiczenia na wytrzymalość psychiczną to przy morskim dostal bym jebca. Jak nie podmiany to zasypywanie mixera .hahahah o kto wykalibruje mi 2- lajony -112 i 120 .....tu nie ma Mikolaja :(:)..a i szybki trzeba przetrzeć ,i to nie zawsze da sie zrobić (magicznym czyscikiem magnetycznym)...... i dalej bym pisal,i pisal . Tak w nawiasie mówiac widze że spora grupa morszczaków nie jest już aktywna bo pozbyla sie mola .Jak czytam to przyczyną tego jest..-no zesram sie ze śmiechu - zmiana mieszkania ,pilna potrzeba, nagly wyjazd ,i tym podobne pierdoly A kuzwa 400 zl za prąd to co lipa ??????? Jakos nikt nie pisze o kosztach utrzymania morskiego ..no chyba że na magnesach........ Pozdr morszczakow!!!!!!jestem za tym aby mimo wszystko miec to piękno na kwadracie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie swir + piona - koledzy po inelektulanym fachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

spora grupa morszczaków nie jest już aktywna bo pozbyla sie mola .Jak czytam to przyczyną tego jest..-no zesram sie ze śmiechu - zmiana mieszkania ,pilna potrzeba, nagly wyjazd ,i tym podobne pierdoly

Przeniesc baniak to nie takie "sru"

http://video.google.com/videoplay?docid=1660568750566036909


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To że Swir dalej trwa w stanie wstrzemiężliwości ( nie chodzi o sex) to ja rozumiem, dłubie sobie i innym więc chwała mu za to,

ale Ty Piona taki zapaleniec na morszczyznę i nie tylko, własnie jestem ciekawy jak to jest, jakie są przyczyny rezygnacji albo niechęci jaka się pojawia w trakcie tego hobby. Czy jest to uwarunkowane niepowodzeniami, czy brakiem czasu, czy uwiązaniem . Co jest silniejsze od chęci posiadania wycinka rafy w swoim mieszkaniu.......

Pozdrawiam Roman

P.S. a tak na marginesie - Swir widziałeś te skimmery w akcji?


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak @Roman pierwsza sprawa to brak czasu caly dzien mnie nie ma ,i to sie sklada na to że jak przychodzę to nie oglądam swojego baniaka tylko caly czas cos robie przy akwa Niepowodzenia ...hm ..jak na mnie nie wplywaja ujemnie na caloksztalt sprawy:)A czy jestem czy bylem zapalencem ...no wiesz płace za to swiatlo miesiecznie prawie 400 zeta to chyba dalej należe do grupy zapalenców morszczyzny ...I tak sobie mysle czy ja mam już dosyc tego raptem godzinnego (liczac dobowo) ogladania rafy czy jeszcze nie...... Tu nie chodzi o kase !!!!!! mam uczucie takie jak bym trzymal świnie i posł ją dla rzeżnika a nie jak zoolog obserwujący jej życie Może banalne porownanie ale wlasnie tak to odczuwam.Pozd wszystkich wytrwalych zapalencow morskiego:satisfied:satisfied:satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman nie widzialem ich w akcji jeszcze :)

pozdr...

Ps; Jak tak was czytam kurcze , za swiatlo co miesiac 400 zeta na Polskie warunki to bardzo duzo placicie .

Jak mialem ten zbiornik 500 litrowy to placilem rocznie 500-600 zeta za prad wiecej (rocznie ! )

Strasznie drogi prad w Polsce widze macie :/

Naprzyklad tutaj wogole nie maja gazu ludzie w domach , wszystko pradem :) duzy plus mam bo prad tani ale i to jakos nie moge sie naklonic do zalozenia tego baniaka heh , moze jeszcez mi to minie narazie odpoczywam .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiru puscimy sobie od ciebie z domku kawalek kabla, wtyko jakies i taniosc bedzie:) Zaraz baniakow nam przybedzie:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , nigdy na to nawet nie patrzylem bo to taniocha :) wiem ze rocznie cos wychodzilo doplaty jak stal baniak jakies 250 sfr. Na ciepla wode zadnych licznikow nie mam czy tez na zimna :):)

Woda w kranie jest baedzo "miekka" prefiltry w osmozie to raz na dwa lata wystarcza wymienic (mienialem co poltorej), w sumie tylko kogos znalesc zeby tego baniaka w lecie pilnowal i wogole przy tym biegal :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.