Skocz do zawartości

Historia edycji

Moljzesz

Moljzesz

3 godziny temu, Adamo79 napisał:

Zrobisz z 12mm.i spisz spokojnie tak jak Marek już napisał co do przelotów to 32 z zapasem będziesz miał...

Zapytaj  E-rybce o cały temat...

W e-rybie to nie na mój portfel niestety, po za tym nie chce mi się czekać znowu 3miechy.

Ja wiem jaka hydraulika, tylko nie wiedziałem jakie fi otworów ( dla niewtajemniczonych średnica otworu jest większa od średnicy hydrauliki) 

Już zastanawiam się czy nie dać te 5cm niższe i wtedy będzie 10mm bez wzmocnień, choć z drugiej strony wzmocnienia i tak są za koroną a przynajmniej woda nie chlapie jak czyscikuje. Albo nawet dam 60cm, będzie więcej placu dla ryb.

Tylko pomóżcie zaprojektować komin zewnętrzny do takiego akwarium plisss

Moljzesz

Moljzesz

3 godziny temu, Adamo79 napisał:

Zrobisz z 12mm.i spisz spokojnie tak jak Marek już napisał co do przelotów to 32 z zapasem będziesz miał...

Zapytaj  E-rybce o cały temat...

W e-rybie to nie na mój portfel niestety, po za tym nie chce mi się czekać znowu 3miechy.

Ja wiem jaka hydraulika, tylko nie wiedziałem jakie fi otworów ( dla niewtajemniczonych średnica otworu jest większa od średnicy hydrauliki) 

Już zastanawiam się czy nie dać te 5cm niższe i wtedy będzie 10mm bez wzmocnień, choć z drugiej strony wzmocnienia i tak są za koroną a przynajmniej woda nie chlapie jak czyscikuje. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.