Skocz do zawartości

Historia edycji

kamil240593

kamil240593

Bardzo fajnie. Bałem się że już może być trochę ciężko z nimi. No ale jak już zobaczyłem ubytki nie przyglądając się aż tak. Znaczy że będzie podobnie jak mówisz jestem tylko ciekaw czy to Chelmon skubał te duże okazy czy krewetki. Nie mogę ich wysledzić, ale wyłowiłem już jedną wylinkę. Myślę o jeszcze jakiejś krewetki do podziwiania. Ale nie wiem czy nie będzie za ciasno skorupiakom.  4 kraby i 2 krewetki. A tak serio to jeszcze bym dorzucił też i kraba.najlepiej czerwonego Mithraxa. Ale jeszcze nie zastanawiałem się nad tym aż tak poważnie.

kamil240593

kamil240593

Bardzo fajnie. Bałem się że już może być trochę ciężko z nimi. No ale jak już zobaczyłem ubytki nie przyglądając się aż tak. Znaczy że będzie podobnie jak mówisz jestem tylko ciekaw czy to Chelmon skubał te duże okazy czy krewetki. Nie mogę ich wysledzić, ale wyłowiłem już jedną wylinkę. Myślę o jeszcze jakiejś krewetki do podziwiania. Ale nie wiem czy nie będzie za ciasno skorupiakom.  4 kraby i 2 krewetki. A tak poważnie to jeszcze bym dorzucił też i kraba.najlepiej czerwonego Mithraxa

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.