Skocz do zawartości

Historia edycji

kamil240593

kamil240593

Tych slimaczkow mam od groma. stale sie namnażają. co do kraba jak i jezowca są caly czas w myslach .. lecz jesli chodzi o kraby duzo bardziej podoba mi sie mitraxx lub ewentualnie dekorator. co do salariasa nie jestem pewny ale na pewno sie zastanowie. bardziej podoba mi sie snowflake blenny lecz nie wiem czy to jego dokladna nazwa i czy w ogole takiego dostane. 

 

A jesli chodzi o żółtka naprawde jestem zaskoczony tyloma pozytywnymi opiniami zaczynam myslec coraz glebiej o tym, a znajac Sb pewnie nie wytrzymam, lecz mam rowniez w glowie zebrasome xanthurus. duzo bardziej mi sie podoba. szczerze mowiac po obejrzeniu takiej rybki zaczelem naprawdę przygodę z rozkmina nad solanką ( mysle ze w docelowym zbiorniku obydwie zebrasomy beda gwiazdami) tylko tutaj pozostaje kwestia agresywnosci rybki  i ewentualnie kolejnosci pakowania baniaka w rybki, no i oczywiscie wymagania .. musze naprawde postudiowac w dziale akwa do 250 , co chłopaki tam trzymają. ps. dzieki

kamil240593

kamil240593

Tych slimaczkow mam od groma. stale sie namnażają. co do kraba jak i jezowca są caly czas w myslach .. lecz jesli chodzi o kraby duzo bardziej podoba mi sie mitraxx lub ewentualnie dekorator. co do salariasa nie jestem pewny ale na pewno sie zastanowie. bardziej podoba mi sie snowflake blenny lecz nie wiem czy to jego dokladna nazwa i czy w ogole takiego dostane. 

 

A jesli chodzi o żółtka na prawde jestem zaskoczony tyloma pozytywnymi opiniami zaczynam myslec coraz glebiej o tym, a znajac Sb pewnie nie wytrzymam, lecz mam rowniez w glowie zebrasome xanthurus. duzo bardziej mi sie podoba. szczerze mowiac po obejrzeniu takiej rybki zaczelem naprawdę przygodę z rozkmina nad solanką ( mysle ze w docelowym zbiorniku obydwie zebrasomy beda gwiazdami) tylko tutaj pozostaje kwestia agresywnosci rybki  i ewentualnie kolejnosci pakowania baniaka w rybki, no i oczywiscie wymagania .. musze na prawde postudiowac w dziale akwa do 250 , co chłopaki tam trzymają. ps. dzieki

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.