Skocz do zawartości

Historia edycji

AmonS

AmonS

Po prostu myślałem, że konsumpcja już jest wyższa niż uzupełniają podnianki...

Zmienię sól i podbiję do 1.025. 

Wtedy zrobię testy i zobaczę ... jeśli nadal będą braki to rozważę albo pełny balling albo podbijanie tego czego będzie brakowało ;)

8 minut temu, Moljzesz napisał:

Kolega się upał że chce component to niech kupi i leje co mu bronicie, w końcu ma dwa spsy ;-) 

 

Cytuj

w akwarium na razie miękkie, lpsy i 2 spsy ale docelowo chciałbym więcej spsów ;)

Docelowo ta mała kostka ma być bardziej spsowa ;) Już w tym tygodniu planuję podjechać i kupić kolejne 3-4 a może i więcej ... stąd moje obawy o spadki kh mg i ca ;) bo wcześniej było stabilnie ( przed wprowadzeniem tych 2 spsów i kilku lpsów ;), garść ślimaków i krewetka przy tak małym szkiełku też nie są bez znaczenia ), a co będzie jak spsów będzie 6-8?

AmonS

AmonS

Po prostu myślałem, że konsumpcja już jest wyższa niż uzupełniają podnianki...

Zmienię sól i podbiję do 1.025. 

Wtedy zrobię testy i zobaczę ... jeśli nadal będą braki to rozważę albo pełny balling albo podbijanie tego czego będzie brakowało ;)

4 minuty temu, Moljzesz napisał:

Kolega się upał że chce component to niech kupi i leje co mu bronicie, w końcu ma dwa spsy ;-) 

21 godzin temu, AmonS napisał:

 

21 godzin temu, AmonS napisał:

w akwarium na razie miękkie, lpsy i 2 spsy ale docelowo chciałbym więcej spsów ;)

Docelowo ta mała kostka ma być bardziej spsowa ;) Już w tym tygodniu planuję podjechać i kupić kolejne 3-4 a może i więcej ... stąd moje obawy o spadki kh mg i ca ;) bo wcześniej było stabilnie ( przed wprowadzeniem tych 2 spsów i kilku lpsów ;), garść ślimaków i krewetka przy tak małym szkiełku też nie są bez znaczenia ), a co będzie jak spsów będzie 6-8?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.