Skocz do zawartości
loccutus

Jak sie bawić to sie bawic....

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na płytki do nowych wynalazków i czekam a one nie przychodzą, wiec z nudów pomyślałem, że dolutuje do skalara moduł komunikacyjny i zrobię soft na PC-ta do programowania nastaw. Działa z USB i RS232, umożliwia wprowadzenie wszelkich nastaw i podgląd bieżących ustawień. Soft docelowo dostanie jeszcze moduł do zbierania logów i może moduł WWW... "sie zobaczy" :(

Gotowe jeszcze nie jest ...

Jak wam się podobają screeny ??

04ec49eb852681e3.jpg

3bcb71467df15d7f.jpg

4ca5ec79dbed9ab6.jpg

Istnieje wprawdzie soft Wojtka Wronkowskiego do skalara ale ten operuje na pliku hex, który trzeb potem wrzucić do sterownika innym programem. Ten mój komunikuje się ze sterownikiem nie przerywając jego działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loccutus : Jesteś dla mnie mistrzem w tym co robisz...Nieźle to wygląda, chociaż ja bym jeszcze trochę popracował nad szatą graficzna...W końcu jak się bawić to się bawić, nie ? :(

Pozdrawiam. :)


112L + Miniflotor + HQI 150W 10000k. + 2x18 blue osram + 1xph 1000 + Aquaszut 700l/h + Surface Skimmer + 18kg LR + 9kg LS | Rozgwiazda Piaskowa, Salarias Fasciatus,2 x ocellaris, Jaki? krabik, 3 turbosy, 1 wężowidł, | koralowce : sarcophyton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny interface !!!


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, poslalem Ci PM, napisz pare slow bo temat dosc wazny (jesli nie zdazysz z tym Skalarem to wole wiedziec wczesniej zeby sie nad jakas alternatywa zastanowic)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej wciąż czekam na płytki do nowego kompa, do skalara i kilku mniejszych rzeczy. Skalary będą 4 sztuki w tym jedna dla Ciebie. Czekam już sporo czasu ale coś w gnatach czuje, że przyjdą niebawem.... Faktem jest że za chwile będę musiał zapomnieć o hobby ale te 4 sztuki do końca marca zrobię na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loccutus - wielki uścisk dłoni z potrząśnięciem. Mam pytanko; jak już skończysz oprogramowanie to czy udostępnisz je publicznie? Z kolegą z pracy zaczynamy budowę skalarka i nie zaprzeczę, iż twój soft byłby bardzo przydatny.

Postrafiam!


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loccotus - wygląda super, w czym to napisałeś?


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.