Skocz do zawartości

Historia edycji

orthoptera

orthoptera

3 godziny temu, silvia napisał:

ale wiecie że Opti "robi różnicę" dopiero powyżej 8mm ? (no chyba że ktoś lubi patrzeć na krawędzie a nie na zbiornik)

proponuję skoczyć do szklarza "z drugiej ulicy" poprosić o pokaz : 2 kawałki szyb tej samej grubości np.6-8mm położone na białej kartce - sami oceńcie

Float_i_optiwhite_plasko.JPG

 

(szkoda że nie ma na fotce szkła Guardian)

bez przesady zdjęcie słabe ale widac ze z prawej lepsza przejrzystość, a tło i to co sie w nim znajduje raczej białe nie jest:P po dwa najbardziej szpecą ciemne krawędzie, od kiedy zobaczyłem pierwszy raz akwarium opti właśnie 8mm w ogóle float nie wchodził w grę gdzie dla mnie efekt wizualny najważniejszy, wiadomo widziałem opti zaglonione gdzie nawet szyba nie pomoże. ja w kostce 35x35x35 mam 8mm co też daje "urokowi" całości

orthoptera

orthoptera

3 godziny temu, silvia napisał:

ale wiecie że Opti "robi różnicę" dopiero powyżej 8mm ? (no chyba że ktoś lubi patrzeć na krawędzie a nie na zbiornik)

proponuję skoczyć do szklarza "z drugiej ulicy" poprosić o pokaz : 2 kawałki szyb tej samej grubości np.6-8mm położone na białej kartce - sami oceńcie

Float_i_optiwhite_plasko.JPG

 

(szkoda że nie ma na fotce szkła Guardian)

bez przesady zdjęcie słabe ale widac ze z prawej lepsza przejrzystość, a tło i to co sie w nim znajduje raczej białe nie jest:P po dwa najbardziej szpecą ciemne krawędzie, od kiedy zobaczyłem pierwszy raz akwarium opti właśnie 8mm w ogóle float nie wchodził w grę gdzie dla mnie efekt wizualny najważniejszy, wiadomo widziałem opti zaglonione gdzie nawet szyba nie pomoże.

orthoptera

orthoptera

3 godziny temu, silvia napisał:

ale wiecie że Opti "robi różnicę" dopiero powyżej 8mm ? (no chyba że ktoś lubi patrzeć na krawędzie a nie na zbiornik)

proponuję skoczyć do szklarza "z drugiej ulicy" poprosić o pokaz : 2 kawałki szyb tej samej grubości np.6-8mm położone na białej kartce - sami oceńcie

Float_i_optiwhite_plasko.JPG

 

(szkoda że nie ma na fotce szkła Guardian)

bez przesady zdjęcie słabe ale widac ze z prawej lepsza przejrzystość, a tło i to co sie w nim znajduje raczej białe nie jest:P po dwa najbardziej szpecą ciemne krawędzie które, od kiedy zobaczyłem pierwszy raz akwarium opti właśnie 8mm w ogóle float nie wchodził w grę gdzie dla mnie efekt wizualny najważniejszy, wiadomo widziałem opti zaglonione gdzie nawet szyba nie pomoże.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.