Skocz do zawartości

Historia edycji

Bzyk002

Bzyk002

Nad kostką swieci 27W (3x białe 10 000K i 6x RB) kolor lekko straciła już pare miesięcy temu bo nie karmiłem korali i była bida.... ale potem wszystko bylo OK i kolory wracały. Gobiodona bym nie obstawiał bo sporadycznie siedzi na koralu. Z KH raczej sie nic nie dzialo, co sprawdzam jest w granicach 7-8. 2x w tygodniu dodaje po 1,5ml KH buffer ( 4ml podnosi u mnie KH o 1°) Zasolenie mierze spławikiem, dlatego że mam refraktometr ale to on pokazuje zawsze coś innego. Kalibrowalem go co test ale zawsze pokazywał co innego. W sklepie doradzono mi ze mam kupić spławik z JBL'a. Jest możliwość że nagły wzrost NO3 wykonczył korala? Na Euphylli tez zauważylem że tkanka poszła lekko do gory, ale koral nadal sie pompuje.

Bzyk002

Bzyk002

Nad kostką swieci 27W (3x białe 10 000K i 6x RB) kolor lekko straciła już pare miesięcy temu bo nie karmiłem korali i była bida.... ale potem wszystko bylo OK i kolory wracały. Gobiodona bym nie obstawiał bo sporadycznie siedzi na koralu. Z KH raczej sie nic nie dzialo, co sprawdzam jest w granicach 7-8. 2x w tygodniu dodaje po 1,5ml KH buffer ( 4ml podnosi u mnie KH o 1°) Zasolenie mierze spławikiem, dlatego że mam refraktometr ale to on pokazuje zawsze coś innego. Kalibrowalem go co test ale zawsze pokazywał co innego. W sklepie doradzono mi ze mam kupić spławik z JBL'a. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.