Skocz do zawartości

Historia edycji

Thiper

Thiper

Ok, jestem w stanie sprowadzić nowy kieszonkowy miernik TDS na wtorek. W pobliżu lipa z morszczakami, dopiero w Bielsku, a tam nie mam jak podskoczyć. Niestety zrąbałem montując czujnik. Jedyne co mnie ciekawi to właśnie to, że i tu i tu pokazuje tak samo (w sensie zawsze po wyjściu z membrany pokazywało ok. 15-16, po wyjściu z żywicy 0-1). Teraz jest miedzy 1-3 "po obu stronach".

No i w sumie pytanie - cała góra jest zalana (360l) - dać sobie spokój i nie lać na razie, sprawdzić wodę gdzieś, czy skoro pokazuje 2, to i tak na spokojnie lać? Pierwszy start akwarium więc w sumie nie wiem co począć :D

Thiper

Thiper

Ok, jestem w stanie sprowadzić nowy kieszonkowy miernik TDS na wtorek. W pobliżu lipa z morszczakami, dopiero w Bielsku, a tam nie mam jak podskoczyć. Niestety zrąbałem montując czujnik. Jedyne co mnie ciekawi to właśnie to, że i tu i tu pokazuje tak samo.

No i w sumie pytanie - cała góra jest zalana (360l) - dać sobie spokój i nie lać na razie, sprawdzić wodę gdzieś, czy skoro pokazuje 2, to i tak na spokojnie lać? Pierwszy start akwarium więc w sumie nie wiem co począć :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.