Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

Dnia 11.11.2017 o 17:06, katani napisał:

Chwili spokoju nie ma to twoje akwarium ;]

 

Czy to jakaś montipora? Ładna taka. Nie widziałem jeszcze chyba w takim kolorze.

co zrobisz, obecna lampa jest za mała, kupować/robić nową to dopiero zmiana ;) 

Montipora zwykła czerwona tylko zdjęcie ładniejsze od korala ;) albo przy ledach źle się wbiłem z balansem bieli, pierwszy raz pstrykałem pod nimi
 

 

Dnia 11.11.2017 o 17:27, waldek123blau napisał:

Jak zarastają szyby takim mchem to może za dużo pożywki dla bakterii i pokarmu lejesz? Rozważ zwiększenie dozowania bakterii.

Super robisz te fotki! trzeba przyznać aparat jest kozacki!

ten mech jest jak mleko tylko z zielonych krzaczków = akwarium dojrzewa, dozuje tyle ile zawsze dozowałem i na razie wolę jak najmniej zmieniać. Dziękuję i mam nadzieję że to nie zasługa tylko aparatu ;)

Coltrane

Coltrane

22 minuty temu, katani napisał:

Chwili spokoju nie ma to twoje akwarium ;]

 

Czy to jakaś montipora? Ładna taka. Nie widziałem jeszcze chyba w takim kolorze.

co zrobisz, obecna lampa jest za mała, kupować/robić nową to dopiero zmiana ;) 

Montipora zwykła czerwona tylko zdjęcie ładniejsze od korala ;) albo przy ledach źle się wbiłem z balansem bieli, pierwszy raz pstrykałem pod nimi
 

 

3 minuty temu, waldek123blau napisał:

Jak zarastają szyby takim mchem to może za dużo pożywki dla bakterii i pokarmu lejesz? Rozważ zwiększenie dozowania bakterii.

Super robisz te fotki! trzeba przyznać aparat jest kozacki!

akwarium dojrzewa, dozuje tyle ile zawsze dozowałem i na razie wolę jak najmniej zmieniać. Dziękuję i mam nadzieję że to nie zasługa tylko aparatu ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.