Skocz do zawartości

Historia edycji

robert66653

robert66653

Dnia 28.12.2017 o 23:03, waldek123blau napisał:

Katani ci co mieszkają na miejscu czyli w Szczecinie tak jak ja czy Tomek mają możliwość podjechania do Przemka osobiście i wyegzekwowanie terminowości! Ja na Przemka nie narzekam i gdzie mogę zawsze go chwalę! Moje ostatnie akwarium oddał przed terminem!!!! A chwalę go bo jakość wykonania jest perfekcyjna.  A tą szybkę o której napisałem 2 posty wyżej Tomek może sobie sam dociąć i wkleić. Skoro obcinał na wysokość swój sklejony sump. To taka szybka to pikuś! he he he.

 

Dokladnie...!!!  Nie terminowosc zgodze sie...czekalem ponad 3 miesiace... sprawę miałem zgłosić na policję... dopiero był odzew... jakosc...  akwarium Full Opti White... na laczeniu szyb frontowych widać pęcherzyki powietrza... plus frontowa szyba w jednym miejscu z pecherzykami powietrza ...tylko w jednym miejscu Ale.. .  ???Malowanie stelaża ...jakas pomyłka... 

robert66653

robert66653

Dnia 28.12.2017 o 23:03, waldek123blau napisał:

Katani ci co mieszkają na miejscu czyli w Szczecinie tak jak ja czy Tomek mają możliwość podjechania do Przemka osobiście i wyegzekwowanie terminowości! Ja na Przemka nie narzekam i gdzie mogę zawsze go chwalę! Moje ostatnie akwarium oddał przed terminem!!!! A chwalę go bo jakość wykonania jest perfekcyjna.  A tą szybkę o której napisałem 2 posty wyżej Tomek może sobie sam dociąć i wkleić. Skoro obcinał na wysokość swój sklejony sump. To taka szybka to pikuś! he he he.

 

Dokladnie...!!!  Nie terminowosc zgodze sie...czekalem ponad 3 miesiace... sprawę miałem zgłosić na policję... dopiero był odzew... jakosc...  akwarium Full Opti White... na laczeniu szyb frontowych widać pęcherzyki powietrza... plus frontowa szyba w jednym miejscu z pecherzykami powietrza ...tylko w jednym miejscu Ale.. . Malowanie stelaża ...jakas pomyłka... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.