Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

7 godzin temu, sith114 napisał:

A nie mogłeś zamontować, a potem udawać głupiego?
Z różnych doświadczeń własnych i zasłyszanych stwierdziłem, ze im bardziej masz w****ane i robisz swoje tym lepiej na tym wychodzisz.
Jakiś polak cebulak ma ból d*py bo mu gorąco w wakacje, a Ty będziesz miał klime  to powie nie...

Było załatwione z zarządcą, miałem jeszcze zebrać podpisy sąsiadów z piętra, ekipa zadzwoniła że mają wolny termin więc jakoś tak wyszło że montaż był szybciej niż komplet podpisów. Zrobiła się z tego taka zadyma że ekipa w połowie roboty się zwijała :( Oficjalnie nikt nie powiedział NIE, 3 osoby mówią że jak będzie komplet to się zgodzą i jest patowa sytuacja rodem z ustaleń dzieci w 3 klasie podstawówki przed obiadem bo kompletu bez nich nie ma ;) Kobiety to jeszcze jakoś zrozumiem ale jak widze faceta co nie umie swojego zdania prosto w oczy wyrazić to mi ręce opadają...

9 godzin temu, katani napisał:

Zalety mieszkania w budynkach wielorodzinnych :/

 całe życie mieszkałem w domku i o ile nowy to faktycznie fajnie to po jakimś czasie jest się etatowym woźnym/konserwatorem. Trochę mam dość. Działki na prawym brzegu Szczecina do którego przyrosłem są w cenie lub nawet droższe od mieszkań. 15km od Szczecina domki są tańsze od mieszkań. Nie jestem fanem stania w korkach i z mojej obecnej lokalizacji przedszkole dosięgam w 7minut, biuro 8 minut

 

8 godzin temu, laszek napisał:

Dlatego kupiłem klime pokojową z rekawem na okno. Nie chcialo minsie kopać z ludzmi w bloku. Tak maja g... do gadania.

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 

wewnętrzna odpada, miałem oba typy

 

7 godzin temu, waldek123blau napisał:

To może Tomku kup klimatyzator okienny? Taki jak pod tym linkiem:

http://agdlab.pl/aktualnosci/Okienny.klimatyzator.z.nowoczesnym.wyposazeniem,8087

gdybym mieszkał w kontenerze to byłby najlepszy wybór ;)

 

Dzisiaj rozpocznę kucie ściany, prawdopodobnie nie będzie mi się spieszyło :D

Znalezione obrazy dla zapytania joker

Coltrane

Coltrane

7 godzin temu, sith114 napisał:

A nie mogłeś zamontować, a potem udawać głupiego?
Z różnych doświadczeń własnych i zasłyszanych stwierdziłem, ze im bardziej masz w****ane i robisz swoje tym lepiej na tym wychodzisz.
Jakiś polak cebulak ma ból d*py bo mu gorąco w wakacje, a Ty będziesz miał klime  to powie nie...

Było załatwione z zarządcą, miałem jeszcze zebrać podpisy sąsiadów z piętra, ekipa zadzwoniła że mają wolny termin więc jakoś tak wyszło że montaż był szybciej niż komplet podpisów. Zrobiła się z tego taka zadyma że ekipa w połowie roboty się zwijała :( Oficjalnie nikt nie powiedział NIE, 3 osoby mówią że jak będzie komplet to się zgodzą i jest patowa sytuacja rodem z ustaleń dzieci w 3 klasie podstawówki przed obiadem bo kompletu bez nich nie ma ;) Kobiety to jeszcze jakoś zrozumiem ale jak widze faceta co nie umie swojego zdania prosto w oczy wyrazić to mi ręce opadają...

8 godzin temu, katani napisał:

Zalety mieszkania w budynkach wielorodzinnych :/

 całe życie mieszkałem w domku i o ile nowy to faktycznie fajnie to po jakimś czasie jest się etatowym woźnym/konserwatorem. Trochę mam dość.

 

8 godzin temu, laszek napisał:

Dlatego kupiłem klime pokojową z rekawem na okno. Nie chcialo minsie kopać z ludzmi w bloku. Tak maja g... do gadania.

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 

wewnętrzna odpada, miałem oba typy

 

7 godzin temu, waldek123blau napisał:

To może Tomku kup klimatyzator okienny? Taki jak pod tym linkiem:

http://agdlab.pl/aktualnosci/Okienny.klimatyzator.z.nowoczesnym.wyposazeniem,8087

gdybym mieszkał w kontenerze to byłby najlepszy wybór ;)

 

Dzisiaj rozpocznę kucie ściany, prawdopodobnie nie będzie mi się spieszyło :D

Znalezione obrazy dla zapytania joker

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.