Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

1 godzinę temu, waldek123blau napisał:

No Tomku dzieje się! Zamówiłeś już szkiełko?

 

Godzinę temu, katani napisał:

Akwarium będzie widoczne z 3 stron jak wcześniej, czy z dwóch? Jak z trzech to 80 godna szerokość, a jak z dwóch to może 150x70? Dłuższe jednak jest fajne.

"Nie wiem czy będzie większe, na pewno nie będzie mniejsze. Projektantka dostała wytyczne ze minimalny wymiar dna to 120x80 także zobaczymy na wizualizacjach co i gdzie się pojawi emoji6.png"

Pewnie że dłuższe jest fajne ale te 80cm szerokości to dla mnie jest minimum.

 

moim rozsądnym marzeniem jest "penninsula" + "drop off" 160x80x100cm bo jeszcze dwa rowery i niezbyt małe kolumny podłogowe muszą się zmieścić :D dobrze że żona nie ma hobby :D

Znalezione obrazy dla zapytania dropoff reef tank

 

w każdym razie na spokojnie, nie chciałbym stawiać czegoś co pozostawiłoby jakikolwiek niedosyt i opcję kolejnego upgrade, jestem w hobby kilka lat, piłem solankę z niejednego swojego zlikwidowanego projektu i tym razem musi być grubo.

Balasty czekają :D 

12232273_36329387_10215274657596295_5260

Coltrane

Coltrane

Godzinę temu, waldek123blau napisał:

No Tomku dzieje się! Zamówiłeś już szkiełko?

 

42 minuty temu, katani napisał:

Akwarium będzie widoczne z 3 stron jak wcześniej, czy z dwóch? Jak z trzech to 80 godna szerokość, a jak z dwóch to może 150x70? Dłuższe jednak jest fajne.

"Nie wiem czy będzie większe, na pewno nie będzie mniejsze. Projektantka dostała wytyczne ze minimalny wymiar dna to 120x80 także zobaczymy na wizualizacjach co i gdzie się pojawi emoji6.png"

Pewnie że dłuższe jest fajne ale te 80cm szerokości to dla mnie jest minimum.

 

moim rozsądnym marzeniem jest "penninsula" + "drop off" 160x80x100cm bo jeszcze dwa rowery i niezbyt małe kolumny podłogowe muszą się zmieścić :D

Znalezione obrazy dla zapytania dropoff reef tank

 

w każdym razie na spokojnie, nie chciałbym stawiać czegoś co pozostawiłoby jakikolwiek niedosyt i opcję kolejnego upgrade, jestem w hobby kilka lat, piłem solankę z niejednego swojego zlikwidowanego projektu i tym razem musi być grubo.

Balasty czekają :D 

12232273_36329387_10215274657596295_5260

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.