Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

1 godzinę temu, Artur85 napisał:

Strasznie chude, nie wróże im zbyt długiego życia, chodź mam nadzieję że się mylę bo to piękne rybki , więc karm je często :)

nie ma tragedii i widziały gały co brały :D wiedziałem że nie będzie to waga ciężka w momencie jak je Przemek dla mnie przywoził ale sie uparłem i opcja jest taka że w razie czego nie będę stratny.
Nie ma co ukrywać że to trudna ryba, w sklepie czekały na mnie lekko ponad 2 tyg i chętnie jadły, trzeba być dobrej myśli i podziwiać bo są piękne ;)

1 godzinę temu, MaciejK napisał:

O chłopie... ładne. Ile ich bedzie?

Mysze sie wprosic na kawe/herbatę i obejrzec je z bliska bo tez chce miec drugie stadko.

jest 7 i chce jeszcze 7 innej odmiany ale najpierw te musze utrzymać i ewentualnie uzupełnić braki aby mi ich inne nie ganiały

 

Godzinę temu, fresz33 napisał:

Pisał ile wystarczy poczytać jak jest się zainteresowanym...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

e tam, 17stron wątku i jeszcze nic godnego uwagi nie pokazałem wiec nie ma co wymagać aby każdy od deski do deski czytał.

10440730_20180102-IMG_0612.jpg

10440731_20180102-IMG_0613.jpg

10440732_20180102-IMG_0610.jpg

10440733_20180102-IMG_0598.jpg

 

Coltrane

Coltrane

51 minut temu, Artur85 napisał:

Strasznie chude, nie wróże im zbyt długiego życia, chodź mam nadzieję że się mylę bo to piękne rybki , więc karm je często :)

nie ma tragedii i widziały gały co brały :D wiedziałem że nie będzie to waga ciężka w momencie jak je Przemek dla mnie przywoził ale sie uparłem i opcja jest taka że w razie czego nie będę stratny.
Nie ma co ukrywać że to trudna ryba, w sklepie czekały na mnie lekko ponad 2 tyg i chętnie jadły, trzeba być dobrej myśli i podziwiać bo są piękne ;)

49 minut temu, MaciejK napisał:

O chłopie... ładne. Ile ich bedzie?

Mysze sie wprosic na kawe/herbatę i obejrzec je z bliska bo tez chce miec drugie stadko.

jest 7 i chce jeszcze 7 innej odmiany ale najpierw te musze utrzymać i ewentualnie uzupełnić braki aby mi ich inne nie ganiały

 

32 minuty temu, fresz33 napisał:

Pisał ile wystarczy poczytać jak jest się zainteresowanym...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

e tam, 17stron wątku i jeszcze nic godnego uwagi nie pokazałem wiec nie ma co wymagać aby każdy od deski do deski czytał.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.