Skocz do zawartości

Historia edycji

Coltrane

Coltrane

W dniu 19.12.2020 o 00:20, Jacek56 napisał:

PAR super i jak korale zareagowały??? Pochwal się :) 

3miechy miałem te lampy, generalnie w momencie przesiadki wszystkie koralowce pusciły rozgałęzienia i kontynuowały wzrost z konsumpcją 3x500ml ballinga, przy niskim wysterowaniu bo to co podawałem to jeszcze skręciłem na około 60-65%. Żałuję że tak późno się na nie zdecydowałem.
Piszę w czasie przeszłym bo nudy i robimy konikarium XD także wszystko leci na targowisko...

Lampa led philips coral care Szczecin - image 1

jak je wczoraj wyciągałem to koparaaa opadła, niby wiedziałem że duże :) ale w ręce to potęga, do wiadra trzeba było łamać.

Coltrane

Coltrane

W dniu 19.12.2020 o 00:20, Jacek56 napisał:

PAR super i jak korale zareagowały??? Pochwal się :) 

3miechy miałem te lampy, generalnie w momencie przesiadki wszystkie koralowce pusciły rozgałęzienia i kontynuowały wzrost z konsumpcją 3x500ml ballinga, przy niskim wysterowaniu bo to co podawałem to jeszcze skręciłem na około 60-65%. Żałuję że tak późno się na nie zdecydowałem.
Piszę w czasie przeszłym bo nudy i robimy konikarium XD także wszystko leci na targowisko...

Lampa led philips coral care Szczecin - image 1

Coltrane

Coltrane

W dniu 19.12.2020 o 00:20, Jacek56 napisał:

PAR super i jak korale zareagowały??? Pochwal się :) 

3miechy miałem te lampy, generalnie w momencie przesiadki wszystkie koralowce pusciły rozgałęzienia i kontynuowały wzrost z konsumpcją 3x500ml ballinga, przy niskim wysterowaniu bo to co podawałem to jeszcze skręciłem na około 60-65%. Żałuję że tak późno się na nie zdecydowałem.
Piszę w czasie przeszłym bo nudy i robimy konikarium XD także wszystko leci na targowisko...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.