Skocz do zawartości
thcskiba

Odpieniacz al'a ati

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pilot

Super!

Mam tylko male pytanie,czysto teoretycznie,bo nie widzialem na zywo odpieniacza wyposazonego w takie urzadzenie.

Skoro syf osadza sie na scianach rury,to czy nie bedzie sie osadzal na tych rurkach?

Zdaje sobie sprawe,ze takie urzadzenie nie zwalnia akwarysty w 100% od okresowego czyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest wogole bez sensu i nie potrzebne przy tego typu odpienkach gdzie kubek jest zlatwoscia sciagany , w odpieniaczu HSA to by sie przydalo a tych normalnych kubkach to w sumie po co ?:] sciagam kubek ide plucze zakladam czysty mam spokoj :] a tak to wlasnie jak pilot zauwazyl trzeba czyscic dodatkowo szczotki .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest dobre Mnie np nie chce mi sie wyjmowac i czyscic calego co dwa dni dlatego smigam szczotka od butelek 3 ruchy i po sprawie.

Tylko ze gdzie to bedzie zasilane w wode??


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zalezy jaka jeszcze masz obsade rybna i ile podajesz jedzenia ja naszczescie nauczylem sie juz karmic


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazac wam cos i tylko wytykacie :D

wszystkie nastepne nowinki zachowam tylko dla siebie :D

pilot

dokladnie urzadzenie to nie zwalnia cie do okresowego czyszczenia na rurkach osadza sie tez syf ale tylko na samej gornej czesci po paru dniach pracy wyciagasz kubek czyscisz go a szczotki przemywasz woda i dalej do pracy

kiwalski

woda zasilane sa orginalne czysciki delteca tam ruch obrotowy napedzaja 2 pompy aquabee ja zrobilem swoja wersje napedzana silniczkiem wolnoobrotowym

swir

niestety nie mialem wtedy wiecej trojnikow 12 :D

u mnie powinien ten patencik sie sprawdzic fakt latwo sie zdejmuje kubek i w sumie mozna go czyscic codziennie ale niestety ze wzgledu na moj charakter pracy nie ma mnie w domu niekiedy nawet 3-4 dni a nie chce obarczac mojej kobiety tym zaszczytem czyszczenia kubka

tak wiec dzieki temu czyszczenie kubka opozniam w czasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam wytykamy;)

no to co podales to SCH to chyba juz ten nowy model bo ta koncowka to jest od gardeny powodujaca obracanie jak w zraszaczach do ogrodka tylko wiesz co lepiej jednak to zwilzyc i wtedy obracac dlatego mozna smignac rurke jak w sch tym pierwszym ich modelu i zamontowac dwie dysze takie to zrasznia one maja po 2 cm i podpiac do twgo jakas pompke.Zawsze sie zastanawialem po co oni w deltecu pisza zeby podpiac pod slodka wode ja mialem podpieta z sumpa slona i tak to wszystko przeciez wpada do odpieniacza.A najlepsze szczotki i latwo dostepne to te od drzwi co sie montuje od spodu bo maja dsc twarde wlosie.Pozdr


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie wzielem tego pod uwage ze ja czesto w domu jestem :].... tak to jest sens zrobic takie urzadzonko jak sie na noc do domu nie wraca pare dni :D :D

Nie wytykamy nie spoko , napewno to pomyslowo zrobiles i starannie chodzilo oto jak wspomnialem ze niewidzialem jak do tad sensu ani potrzeby robienia takiego urzadzonka , czyszczenie kubka nie sprawialo mi nigdy zadnego problemu , nawet sie nad tym przestalem zastanawiac , odruchowo go czyscilem .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@thcskiba, a Ty nie wiesz że jesteś na polskim forum? :D

A my bracia-Polacy zawsze szukamy dziury w całym i nawet gdy cos jest idealne, to szybko znajdziemy coś, aby już nie było takie dobre :D

Mi się podoba. Może faktycznie w "normalnych" warunkach użytkowość "patentu" jest ograniczona, ale mogą zdarzyć się sytuacje gdy będzie to potrzebne.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.