Skocz do zawartości

Historia edycji

Arexx

Arexx

27 minut temu, Decybel napisał:

54W to jest w powerledach? Jesli tak to pojechales grubo jak na taka wysokosc baniaka. Ja Ci powiem z wlasnego doswiadczenia z powerdeladmi, ze to za duzo. U siebie w 100 litrach(40cm wysoki) swiecilem jakies 70W i dopiero jak zmienilem ledy na swietlowki to moje rybki sie uspokoily. Przy pedach byly bardzo nerwowe, jak dla mnie czegos non stop sie baly. Przy T5 sa spokojne, beztrosko sobie plywaja i juz nie uciekaja przed czyscikiem czy nawet moja reka.. 

No ale ja moge byc jakims odosobnionym przypadkiem :)

Lampa na power ledach , wiem że za dużo  , sterowana arduino  3 kanały jest skręcona na 40% mocy  , nie świeci pełną mocą , stoi jakieś 15 cm nad taflą wody 

Arexx

Arexx

23 minuty temu, Decybel napisał:

54W to jest w powerledach? Jesli tak to pojechales grubo jak na taka wysokosc baniaka. Ja Ci powiem z wlasnego doswiadczenia z powerdeladmi, ze to za duzo. U siebie w 100 litrach(40cm wysoki) swiecilem jakies 70W i dopiero jak zmienilem ledy na swietlowki to moje rybki sie uspokoily. Przy pedach byly bardzo nerwowe, jak dla mnie czegos non stop sie baly. Przy T5 sa spokojne, beztrosko sobie plywaja i juz nie uciekaja przed czyscikiem czy nawet moja reka.. 

No ale ja moge byc jakims odosobnionym przypadkiem :)

Lampa na power ledach , wiem że za dużo  , sterowana arduino jest skręcona na 40% mocy  , nie świeci pełną mocą , stoi jakieś 15 cm nad taflą wody 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.