Skocz do zawartości
lukas

sprzedam mątwe

Rekomendowane odpowiedzi

witam do sprzedania mątwa- ile za nia dacie? bez ceny minimalnej :)

4hsr1vm.jpg

2j5f1gw.jpg

29xbvgj.jpg

"picture shows the world's first intact adult male colossal squid (Mesonychoteuthis hamiltoni) being manoeuvred by the crew of the New Zealand fishing long-line boat 'San Aspiring' in the Ross Sea near Antarctica, 22 February 2007. The gigantic sea creature is about 10 metres long and weighs a world record 450 kilograms -- about 150 kilograms heavier than the next biggest specimen ever found. The fishing vessel San Aspiring was long lining in the Ross Sea near Antarctica, and the squid was dining on a hooked toothfish when it was hauled from the deep"


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwsza zywa kalamarnice olbrzymia. Juz wczesniej sie interesowalem tym tematem i ciekawy bylem kiedy pierwszy raz ktos ja zlowi. Ciekawy jestem jej dalszych losow. Szkoda bylo by gdyby poprostu ja zabili poniewaz kilkanascie trupow tej kalamarnicy juz maja.

Mozesz podac zrodlo wiadomosci, albo masz kolejne wiadomosci na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje jako fotoedytor w Rzeczpospolitej i fotki wpadly dzisiaj do serwisu AFP i reuters

AFP PHOTO/ THE NATIONAL SCIENCE MUSEUM/HO

AFP PHOTO/NZ Ministry of Fisheries/HO

REUTERS/New Zealand Ministry of Fisheries

niestety po tym jak ja transportuja nie wydaje mi sie zeby trafil ado jakiegos oceanarium.

pewnie bedzie niezle sushi


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o niej na www.elmundo.es

niestety nie żyje - została zamrożona i przewieziona do Nowej Zelandii w celu dalszych badań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W infromacjach chyba na TVP mówili, że ma być gdzieś wyeksponowana , ale ile w tym prawdy to nie wiem :)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.