Skocz do zawartości

Historia edycji

konwiasty

konwiasty

Wczoraj część skały ze starego zbiornika przeszła do nowego. Jak zabrałem się za ustawianie to się okazało ze te ponad 25 kilo to będzie aż za dużo.

Zastanawiam się czy jest sens wrzucać do sumpa tą moją Marco Rocks ktora zostanie z działającego akwarium. Czy taka skala posiada jakiekolwiek właściwości filtracyjne?

Fot nie ma bo po ustawieniu skały wsypalem do zbiornika 10 kilo żywego piasku Red Sea i póki co jest mleko nieziemskie. Watę odpuscilem niech wszystko na spokojnie opadnie :D .

Odpalilem dzisiaj kolejne 2 nitki oświetlenia więc póki co oświetla akwarium 50 W na diodach Cree 1/1 RB na 6500k. Niby jest to więcej ale na razie diody są na driverach Darelteka więc mniej więcej tyle wychodzi. Lampa zostanie docelowo zamontowana po likwidacji obecnego zbiornika.

Dzisiaj dolałem około 40 ml Special Blend'u. Niech się mieli :D .

konwiasty

konwiasty

Wczoraj część skały ze starego zbiornika przeszła do nowego. Jak zabrałem się za ustawianie to się okazało ze te ponad 25 kilo to będzie aż za dużo.

Zastanawiam się czy jest sens wrzucać do sumpa tą moją Marco Rocks ktora zostanie z działającego akwarium. Czy taka skala posiada jakiekolwiek właściwości filtracyjne?

Fot nie ma bo po ustawieniu skały wsypalem do zbiornika 10 kilo żywego piasku Red Sea i póki co jest mleko nieziemskie. Watę odpuscilem niech wszystko na spokojnie opadnie :D .

Odpalilem dzisiaj kolejne 2 nitki oświetlenia więc póki co oświetla akwarium 50 W na diodach Cree 1/1 RB na 6500k. Lampa zostanie docelowo zamontowana po likwidacji obecnego zbiornika.

Dzisiaj dolałem około 40 ml Special Blend'u. Niech się mieli :D .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.