Skocz do zawartości

Historia edycji

Raver1982

Raver1982

Trochę mi zeszło z odpisaniem :)

Maciej01 dziękuję za konkretna odpowiedź.

Co do zbiornika, 2 tygodnie od zalania, okrzemki powoli schodzą, skała zaczyna na zielono zarastać, w nocy zaobserwowałem mnóstwo kiełży, a nawet coś co przypominało małego białego 3-4 milimetrowego kraba. Jeśli tam jest mam nadzieję że pożyteczny.

Niestety wyrósł mi mały lasek aipitasii, jak na zdjęciu. Są w miejscu do którego dostęp jest utrudniony schowane pod skala nad piaskiem od razu :/ odpada zaklejenie, i wątpię żeby coś je tam zjadło, jakieś pomysły nie licząc odłupania skały ?

Na drugi zdjęciu prosiłbym o pomoc w identyfikacji, niestety słaba jakosc. Żyjątko przypomina rurówkę, Ale jest przytwierdzone bezpośrednio do skały nie ma rurki.

Rhodactis trzyma się dobrze, a krab wygląda na przeszczęśliwego, zdjęcia następnym razem.

Parametry jeszcze nie mierzone.

 

received_1762830160455570.jpeg

orca-image-1510693304582.jpg_1510693304719.jpeg

Raver1982

Raver1982

Trochę mi zeszło z odpisaniem :)

Maciej01 dziękuję za konkretna odpowiedź.

Co do zbiornika, 2 tygodnie od zalania, okrzemki powoli schodzą, skała zaczyna na zielono zarastać, w nocy zaobserwowałem mnóstwo kiełży, a nawet coś co przypominało małego białego 3-4 milimetrowego kraba. Jeśli tam jest mam nadzieję że pożyteczny.

Niestety wyrósł mi mały lasek aipitasii, jak na zdjęciu. Są w miejscu do którego dostęp jest utrudniony schowane pod skala nad piaskiem od razu :/ odpada zaklejenie, i wątpię żeby coś je tam zjadło, jakieś pomysły nie licząc odłupania skały ?

Na drugi zdjęciu prosiłbym o pomoc w identyfikacji, niestety słaba jakosc. Żyjątko przypomina rurówkę, Ale jest przytwierdzone bezpośrednio do skały nie ma rurki.

Parametry jeszcze nie mierzone.

 

received_1762830160455570.jpeg

orca-image-1510693304582.jpg_1510693304719.jpeg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.