Skocz do zawartości

Historia edycji

ziembol

ziembol

Godzinę temu, silvia napisał:

to jeszcze udokumentuj kilkoma fotkami i pokaż temu niedowiarkowi (ze strony wcześniej)

i gratki udanej kuracji :)

:) Niestety nie mam zdjęć zbiornika opanowanego przez glon . Sfotografowałem sobie tylko wcześniej urwane kępki na białym talerzu, żeby poprawnie zidentyfikować zarazę. Wierzyć - nie wierzyć - nie ma się co spinać. Myślę, że za chwilę pojawią się odpowiednie akwarystyczne preparaty profesjonalne na bazie fluconazolu ... 10 razy droższe :)

Dobrze , że ludzie eksperymentują - do niedawna bryopsis czy derbesia kojarzyła się głównie z restartem.

 

 

ziembol

ziembol

Godzinę temu, silvia napisał:

to jeszcze udokumentuj kilkoma fotkami i pokaż temu niedowiarkowi (ze strony wcześniej)

i gratki udanej kuracji :)

:) Niestety nie mam zdjęć zbiornika opanowanego przez glon - sfotografowałem sobie wcześniej jedynie urwane kawałki na białym talerzu, żeby poprawnie zidentyfikować zarazę. Wierzyć - nie wierzyć - nie ma się co spinać. Myślę, że za chwilę pojawią się odpowiednie akwarystyczne preparaty profesjonalne na bazie fluconazolu ... 10 razy droższe :)

Dobrze , że ludzie eksperymentują - do niedawna bryopsis czy derbesia kojarzyła się głównie z restartem.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.