Skocz do zawartości

Historia edycji

jimi

jimi

Co tanie to drogie kupuję zawsze dobrej firmy bo wydasz drugie tyle.Nie ma co oszczędzać  w morskim bo to się zemści.Wyśmigane za 5 000 zł chyba żartujesz.za tą cenę masz odpieniacz pompe obiegową z sterownikiem i pompy dozujące i koniec a reszta gdzie.Same akwarium mnie kosztowało1350 zł a sam stelaż aluminiowy bez malowania proszkowego 700 zł.Dadario a z kąd ty takie ceny masz. same cyrkulatory z sterownikami trzeba dac pona 1000 zł

 

jimi

jimi

Co tanie to drogie kupuję zawsze dobrej firmy bo wydasz drugie tyle.Nie ma co oszczędzać  w morskim bo to się zemści.Wyśmigane za 5 000 zł chyba żartujesz.za tą cenę masz odpieniacz pompe obiegową z sterownikiem i pompy dozujące i koniec a reszta gdzie.Same akwarium mnie kosztowało1350 zł a sam stelaż aluminiowy bez malowania proszkowego 700 zl

jimi

jimi

Co tanie to drogie kupuję zawsze dobrej firmy bo wydasz drugie tyle.Nie ma co oszczędzać  w morskim bo to się zemści.Wyśmigane za 5 000 zł chyba żartujesz.za tą cenę masz odpieniacz pompe obiegową z sterownikiem i pompy dozujące i koniec a reszta gdzie.Same akwarium mnie kosztowało1350 zł

jimi

jimi

Co tanie to drogie kupuję zawsze dobrej firmy bo wydasz drugie tyle.Nie ma co oszczędzać  w morskim bo to się zemści.Wyśmigane za 5 000 zł chyba żartujesz.za tą cenę masz odpieniacz pompe obiegową z sterownikiem i pompy dozujące i koniec a reszta gdzie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.