Skocz do zawartości

Historia edycji

morski72

morski72

3 godziny temu, Patrycja8801 napisał:

Cały czas stosuje czosnek. Spróbuje zwiększyć trochę dawke. Przed chwila kontaktowałam się z vetem z linka. Ma skuteczny lek jednak zanim do mnie przyjdzie to trochę potrwa bo mieszkam w Irlandii. Póki co chyba będę musiała spróbować Poliplab bo nie mam za bardzo innej możliwości. Stary lek odstwaiam bo nie działa kompletnie a czegoś muszę spróbować bo wszystkie padną. 

 

Dziekuje za radę c-sys! 

 Poliplab próbowałem nie pomogło dopiero lek od pana Piotra pomógł

on wytłumaczy jak robić płukanie  w wodzie ro

morski72

morski72

3 godziny temu, Patrycja8801 napisał:

Cały czas stosuje czosnek. Spróbuje zwiększyć trochę dawke. Przed chwila kontaktowałam się z vetem z linka. Ma skuteczny lek jednak zanim do mnie przyjdzie to trochę potrwa bo mieszkam w Irlandii. Póki co chyba będę musiała spróbować Poliplab bo nie mam za bardzo innej możliwości. Stary lek odstwaiam bo nie działa kompletnie a czegoś muszę spróbować bo wszystkie padną. 

 

Dziekuje za radę c-sys! 

 Poliplab próbowałem nie pomogło dopiero lek od pana Piotra pomógł

on wytłumacz jak robić płukanie  w wodzie ro

morski72

morski72

3 godziny temu, Patrycja8801 napisał:

Cały czas stosuje czosnek. Spróbuje zwiększyć trochę dawke. Przed chwila kontaktowałam się z vetem z linka. Ma skuteczny lek jednak zanim do mnie przyjdzie to trochę potrwa bo mieszkam w Irlandii. Póki co chyba będę musiała spróbować Poliplab bo nie mam za bardzo innej możliwości. Stary lek odstwaiam bo nie działa kompletnie a czegoś muszę spróbować bo wszystkie padną. 

 

Dziekuje za radę c-sys! 

 Poliplab próbowałem nie pomogło dopiero lek od pana piotra pomógł

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.