Skocz do zawartości

Historia edycji

tymus

tymus

Dochodzi jeszcze briareum fluo połac ok 7cm, tubipora z ricordea na skalce ok 0,5kg, skała ok 1kg cała pokryta anthiella...około 2kg skały purple base rock... i pewnie troche wiecej.

Dokładam to co mi zostało z pokarmów (min lps +), testy (8 sztuk, niektore tuz po terminie ale dzialaja - sprawdzalem), resztke soli tropic marin pro reef, preparaty (kh plus, mineral plus magnez, resztka dino-x), pływak do pomiaru zasolenia, termometry.. pewnie jeszcze cos sie znajdzie.

NIE WYSYŁAM , cena za  wiaderko z całym życiem i powyzszymi to 1kpln.

Pierwszenstwo ma ten kto wezmie calosc.

tymus

tymus

Dochodzi jeszcze briareum fluo połac ok 7cm, tubipora z ricordea na skalce ok 0,5kg, skała ok 1kg cała pokryta anthiella...około 2kg skały purple base rock... i pewnie troche wiecej.

Dokładam to co mi zostało z pokarmów (min lps +), testy (8 sztuk, niektore tuz po terminie ale dzialaja - sprawdzalem), resztke soli tropic marin pro reef, preparaty (kh plus, mineral plus magnez, resztka dino-x), pływak do pomiaru zasolenia, termometry.. pewnie jeszcze cos sie znajdzie.

NIE WYSYŁAM , cena za  wiaderko z całym życiem i powyzszymi to 1kpln.

tymus

tymus

Dochodzi jeszcze briareum fluo połac ok 7cm, tubipora z ricordea na skalce ok 0,5kg, skała ok 1kg cała pokryta anthiella...około 2kg skały purple base rock... i pewnie troche wiecej.

Dokładam to co mi zostało z pokarmów (min lps +), testy (8 sztuk, niektore tuz po terminie ale dzialaja - sprawdzalem), resztke soli tropic marin pro reef, preparaty (kh plus, mineral plus magnez, resztka dino-x), pływak do pomiaru zasolenia, termometry.. pewnie jeszcze cos sie znajdzie.

NIE WYSYŁAM , cena za całe wiaderko z całym życiem i powyzszymi to 1kpln.

tymus

tymus

Dochodzi jeszcze briareum fluo połac ok 7cm, tubipora z ricordea na skalce ok 0,5kg, skała ok 1kg cała pokryta anthiella... pewnie bedzie cos jeszcze.

Dokładam to co mi zostało z pokarmów (min lps +), testy (8 sztuk, niektore tuz po terminie ale dzialaja - sprawdzalem), resztke soli tropic marin pro reef, preparaty (kh plus, mineral plus magnez, resztka dino-x), pływak do pomiaru zasolenia, termometry.. pewnie jeszcze cos sie znajdzie.

NIE WYSYŁAM , cena za całe wiaderko z całym życiem i powyzszymi to 1kpln.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.