Skocz do zawartości

Historia edycji

Ivandrago

Ivandrago

Dziekuje bardzo za porady i zainteresowanie się problemem.

Zmieniłem 4 rb na ice white 9-15kk Dla oka wygląda duzo lepiej ake aparat dalej kicha - jak wlacze druga nitke to woda wyglada jakby metna :/ moze za duzo tego swiatla ? albo wciaz za duzo niebieskiego ? Moze te 2 super cool white z drugiej nitki tez zmienic na ice white lub cos bardzie zoltego ?

12xroyal blue + 4x ice white 9000-15000

3z7aNaW.jpg?1

a tutaj po wlaczeniiu 2 nitki 2x super cool white 15000-25000k + 4 bright blue 460-470nm

8lzoVNu.jpg?1

minus taki ze juz nie widac fluorescencji tak dobrze - chyba dodam 4-6 sztuk na osobnej nitce jako nocne i dla oka mojego :D

 

I nowy nabytek 

vRrIvV7.jpg

P.S. Byłbym wdzięczny za podpowiedzi i pomoc nawet na priv w sprawie fotografowania korali - wskazówki co do ustawień lustrzanki. 

Eksperymetuje ale kiepskie efekty.

Ivandrago

Ivandrago

Dziekuje bardzo za porady i zainteresowanie się problemem.

Zmieniłem 4 rb na ice white 9-15kk Dla oka wygląda duzo lepiej ake aparat dalej kicha - jak wlacze druga nitke to woda wyglada jakby metna :/ moze za duzo tego swiatla ? albo wciaz za duzo niebieskiego ? Moze te 2 super cool white z drugiej nitki tez zmienic na ice white lub cos bardzie zoltego ?

12xroyal blue + 4x ice white 9000-15000

3z7aNaW.jpg?1

a tutaj po wlaczeniiu 2 nitki 2x super cool white 15000-25000k + 4 bright blue 460-470nm

8lzoVNu.jpg?1

minus taki ze juz nie widac fluorescencji tak dobrze - chyba dodam 4-6 sztuk na osobnej nitce jako nocne i dla oka mojego :D

Ivandrago

Ivandrago

Dziekuje bardzo za porady i zainteresowanie się problemem.

Zmieniłem 4 rb na ice white 9-15kk Dla oka wygląda duzo lepiej ake aparat dalej kicha - jak wlacze druga nitke to woda wyglada jakby metna :/ moze za duzo tego swiatla ? albo wciaz za duzo niebieskiego ? Moze te 2 super cool white z drugiej nitki tez zmienic na ice white lub cos bardzie zoltego ?

12xroyal blue + 4x ice white 9000-15000

3z7aNaW.jpg?1

a tutaj po wlaczeniiu 2 nitki 2x super cool white 15000-25000k + 4 bright blue 460-470nm

8lzoVNu.jpg?1

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.