Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemek79

Przemek79

22 godziny temu, Nuke napisał:

Gdybym władał angielskim....Ale jeśli to kwestia karmienia to żaden problem dla mnie.

Masz w tym filmie opcję napisów po polsku. to tłumaczenie przez bota ale całkiem sensowne, da się domyślić co autor miał na myśli. miłego oglądania :D jeśli dobrze pamiętam założenia są takie: duża ilość błaznów oraz obfite karmienie ogranicza agresje i rozkłada ją na wiele egzemplarzy. To jest jeden z najlepszych sklepów w USA więc ufałbym , że wiedzą o czym mówią.

edycja: w tym filmie nie ma opcji tłumaczenia ale już w update'ie tematu jest tylko po angielsku..... może przetłumaczysz google albo ktoś Ci opowie z domowników / znajomych którzy znają angielski na tyle żeby z napisów zrozumieć (co jest dużo łatwiejsze)

 

Przemek79

Przemek79

22 godziny temu, Nuke napisał:

Gdybym władał angielskim....Ale jeśli to kwestia karmienia to żaden problem dla mnie.

Masz w tym filmie opcję napisów po polsku. to tłumaczenie przez bota ale całkiem sensowne, da się domyślić co autor miał na myśli. miłego oglądania :D jeśli dobrze pamiętam założenia są takie: duża ilość błaznów oraz obfite karmienie ogranicza agresje i rozkłada ją na wiele egzemplarzy. To jest jeden z najlepszych sklepów w USA więc ufałbym , że wiedzą o czym mówią.

edycja: w tym filmie nie ma opcji tłumaczenia ale już w update'ie tematu jest :

 

Przemek79

Przemek79

22 godziny temu, Nuke napisał:

Gdybym władał angielskim....Ale jeśli to kwestia karmienia to żaden problem dla mnie.

Masz w tym filmie opcję napisów po polsku. to tłumaczenie przez bota ale całkiem sensowne, da się domyślić co autor miał na myśli. miłego oglądania :D jeśli dobrze pamiętam założenia są takie: duża ilość błaznów oraz obfite karmienie ogranicza agresje i rozkłada ją na wiele egzemplarzy. To jest jeden z najlepszych sklepów w USA więc ufałbym , że wiedzą o czym mówią.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.