Skocz do zawartości

Historia edycji

przemciu1986

przemciu1986

Witam ponownie,

Mam w jednym rogu akwarium taki większy kawałek skały a za nim trochę przestrzeni. W akwarium dwa blazenki tylko jeśli chodzi o ryby. Od momentu kiedy przeniosłem akwarium i wpuscilem blazenki do wody te siedzą tylko za ta jedna skala a minęło już około 2 tygodnie. Wynurzaja się tylko na sekundę by złapać coś do jedzenia i uciekają za skalę jak razone piorunem. Drugi koniec akwarium jest im kompletnie nieznany. Dlaczego tak Jest? Czemu nie chcą pływać po całym akwarium? Sorki za brak polskich znaków ale pisze z telefonu.

przemciu1986

przemciu1986

Witam ponownie,

Mam w jednym rogu akwarium taki większy kawałek skały a za nim trochę przestrzeni. W akwarium dwa blazenki tylko jeśli chodzi o ryby. Od momentu kiedy przeniosłem akwarium i wpuscilem blazenki do wody te siedzą tylko za ta jedna skala a minęło już około 2 tygodnie. Wynurza się tylko na sekundę by złapać coś do jedzenia i uciekają za skalę jak razone piorunem. Drugi koniec akwarium jest im kompletnie nie znany. Dlaczego tak Jest? Czemu nie chcą pływać po całym akwarium? Sorki za brak polskich znaków ale pisze z telefonu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.