Skocz do zawartości

Historia edycji

thomas516

thomas516

Witam, od dłuższego czasu myślałem o założeniu na nowo akwa, z powodu że mam mało miejsca postanowiłem załozyc na glossy 80 bo tylko na taki rozmiar mam miejsce a zestaw podoba mi sie bo jest glossy :D i wysokie akwarium, akwarium wystartowało 15.12 na swierzej solance, nie tak jak zakładałem na żywej wodzie w zamian zaproponowano mi w sklepie bakterie firmy ATM ktore maja zadziałać jak żywa woda umożliwiając praktycznie odrazu zasiedlanie, ale z tym poczekam sprawdzając stabilność parametrow, bakterie dodane 15.12 wiec będę opisywać jak działa , start na suchej skale klejonej nie bez problemów, za pierwszym razem wszystko się rozpadło :) okazało się że za mało kleju używałem wiec za drugim podejściem nie żałowałem. Tym razem akwa startuje na calkowicie nowym sprzecie po poprzednich doswiadczeniach z uzywanym 

 

akwarium 80x35x50

odpieniacz i filtr tunze reef pack 250

cyrkulacja 2x jebao RW-4

oświetlenie led  aquael retro fit 3x 16w actynic i 1x 16w marine

ogrzewanie aquael easyheater 100w

woda na soli reef cristal 1023 na obecna chwilę

sucha skała 11kg

żywy piasek 10kg 

jutro zmierzę pierwsze parametry zeby mieć porównanie, w filtrze phosguard do obniżenia krzemianów po klejeniu skały i wata 

 

IMG_0032.jpg

IMG_0037.jpg

IMG_0034Resized.jpg

IMG_0038Resized.jpg

IMG_0042Resized.jpg

IMG_0047Resized.jpg

IMG_0050Resized.jpg

IMG_0046Resized.jpg

IMG_0045Resized.jpg

planuje dołożyć około 3 kg żywej skały żeby wprowadzić trochę życia 

thomas516

thomas516

Witam, od dłuższego czasu myślałem o założeniu na nowo akwa, z powodu że mam mało miejsca postanowiłem załozyc na glossy 80 bo tylko na taki rozmiar mam miejsce a zestaw podoba mi sie bo jest glossy :D i wysokie akwarium, akwarium wystartowało 15.12 na swierzej solance, nie tak jak zakładałem na żywej wodzie w zamian zaproponowano mi w sklepie bakterie firmy ATM ktore maja zadziałać jak żywa woda umożliwiając praktycznie odrazu zasiedlanie, ale z tym poczekam sprawdzając stabilność parametrow, bakterie dodane 15.12 wiec będę opisywać jak działa , start na suchej skale klejonej nie bez problemów, za pierwszym razem wszystko się rozpadło :) okazało się że za mało kleju używałem wiec za drugim podejściem nie żałowałem. 

 

akwarium 80x35x50

odpieniacz i filtr tunze reef pack 250

cyrkulacja 2x jebao RW-4

oświetlenie led  aquael retro fit 3x 16w actynic i 1x 16w marine

ogrzewanie aquael easyheater 100w

woda na soli reef cristal 1023 na obecna chwilę

sucha skała 11kg

żywy piasek 10kg 

jutro zmierzę pierwsze parametry zeby mieć porównanie, w filtrze phosguard do obniżenia krzemianów po klejeniu skały i wata 

 

IMG_0032.jpg

IMG_0037.jpg

IMG_0034Resized.jpg

IMG_0038Resized.jpg

IMG_0042Resized.jpg

IMG_0047Resized.jpg

IMG_0050Resized.jpg

IMG_0046Resized.jpg

IMG_0045Resized.jpg

planuje dołożyć około 3 kg żywej skały żeby wprowadzić trochę życia 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.