Skocz do zawartości
qulpi

nano cube ?

Rekomendowane odpowiedzi

niechce robić reklamy ale napewno wielu to zainteresuje pewien sklep internetowy (z sopotu)linka nie podam z oczywistych względów wprowadził do sprzedaży nowy produkt który do złudzenia przypomina amerykańskie nano cube (tylko światła troche mniej tu by pozostało diy)akwaria mają od 25 do 80l a ceny są bardzo przystępne http://www.nano-reef.pl/plug.php?p=gallery&id=1041

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widze ze te baniaczki szybko sie rozprzestrzeniaja. ostatnio sie pojawily w sklepach we frankfurcie.. sa bardzo ladne i estetyczne. ciekawi mnie ich cena w polsce. jesli moge to prosze o linka na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cris lepiej nie patrz ... zdenerwujesz se :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by tam zrobić oświetlenie,oświetlenie nocne , chłodzenie, cyrkulacje i odpienianie no i max 80 litrów

ale ceny niezłe więc można kombinować szkoda że nie ma tak ze 150 litrów

na szczęście się nie zdenerwowałem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze wam.

odnosnie tego baniaczka po srodku na fotce ma 59l netto .osobiscie pisalem maile do producenta (chiny) produkuja wszystko co zwiazane jest z akwarystyka morska dostalem cala liste cen i doznalem szoku jak im sie to wogole oplaca.Jedyny problem to odleglosc oraz clo bo napewno sprowadzajac z Chin trzeba zaplacic.Akurat ten zestaw 59l ma juz wszystko w sobie (odpieniacz,flitry,chlodzenie ,lampy) cena ktora oni mi zaproponowali :szok okolo 50€ (bez transportu i cla).sek w tym kto tam zorganizowal by transport.

Szukaja tez dystrybutorow na Europe sa zainteresowani wspolpraca ale istnieje nastepny problem kwota minimalna zamowienia 6 tys euro - jak dlamnie to bardzo duzo.

pozdrawiam Norbert


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normad jak możesz to podeśli mi ten katalog . Mam znajomego ,który sprowadza całe kontenery z chin to może bym zagadal gdyby sie więcej ludzi zebrało , Właśnie czekam za sterowany radiem śmigłowiec za 20 $ :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kogos kto gada po chinsku :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzisiaj te baniaki u mnie w Katowicach:) Maja kilka roznych zestawow. Ogladalem wersje okolo 80l bez pienidla, musze przyznac ze calkiem calkie:) Jedyna co mi sie nie podobalo to brak pienidla i tylko jedna lampa PC 50/50. Ceny nie sprawdzilem:(


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze się. Prosze o odszyfrowanie SCC na jakiej ulicy, jak dojechać?


-216L, Aqua Medic Ocean Light 150, 24W ATI Blue Plus T5, Eheim 1250, Marea 4400, Tunze NanoStream Set TNS05, Deltec AP 600, Mikser AM KS-1000, SP-1500, Lajon 111

-10L, 2x11W Lauci, Aquel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A ja na to nie wpadłem :p


-216L, Aqua Medic Ocean Light 150, 24W ATI Blue Plus T5, Eheim 1250, Marea 4400, Tunze NanoStream Set TNS05, Deltec AP 600, Mikser AM KS-1000, SP-1500, Lajon 111

-10L, 2x11W Lauci, Aquel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam Czy ja też mogę poprosić namiary na te cudeńko ??

Pozdrawiam Pablo


Na razie faza prac projektowych. Ale może niedługo marzenia zacznš się urzeczywistniać. Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.