Skocz do zawartości

Historia edycji

Gato

Gato

20 godzin temu, lapsiak84 napisał:


Z góry wrzuciłem skałe oplecioną nitką razem z jedzeniem. Może i na Twoja babke podziała :clowning

I co trzymałeś to aż babka wpłynęła i opuściłeś? Jak to działało? Możesz opisać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Siatka do kupienia w Castoramie, Obi itp... Te akurat pozyczylem od kolegi.

Dwa konce polaczylem ze soba tworzac "tube".

Wlozylem ja na kilka dni zeby ryby sie przyzwyczaily. Kiedy zobaczylem, ze ryby zaczynaja do niej wplywac, zakrylem gore tej "tuby" siatka. Stanalem nad akwarium w rece trzymalem nitke do ktorej byl przywiozany kawalek skaly z kawalkami ryb. Kiedy ofiara wplynela do siatki, delikatnie podciagalem przynete aby ryba podplynela wyzej. W tym momencie opuscilem taka plapke na dno... dalej poszla w ruch zwykla siatka do lapania ryb.

 

Tym sposobem polowalem na Heniochusa.  Co to babki, bedziesz musial przynete chowac w piasek po to aby ryba przekopywala w miejscu gdzie jest ustawiona taka puapka.

 

 

Przepraszam za brak polskich znakow :wacko:

Gato

Gato

20 godzin temu, lapsiak84 napisał:


Z góry wrzuciłem skałe oplecioną nitką razem z jedzeniem. Może i na Twoja babke podziała :clowning

I co trzymałeś to aż babka wpłynęła i opuściłeś? Jak to działało? Możesz opisać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Siatka do kupienia w Castoramie, Obi itp... Te akurat pozyczylem od kolegi.

Dwa konce polaczylem ze soba tworzac "tube".

Wlozylem ja na kilka dni zeby ryby sie przyzwyczaily. Kiedy zobaczylem, ze ryby zaczynaja do niej wplywac, zakrylem gore tej "tuby" siatka. Stanalem nad akwarium w rece trzymalem nitke do ktorej byl przywiozany kawalek skaly z kawalkami ryb. Kiedy ofiara wplynela do siatki, delikatnie podciagalem przynete aby ryba podplynela wyzej. W tym momencie opuscilem taka plapke na dno... dalej poszla w ruch zwykla siatka do lapania ryb.

 

Tym sposobem polowalem na Heniochusa.  Co to babki, bedziesz musial taka przynete chowac w piasek po to aby ryba przekopywala w miejscu gdzie jest ustawiona taka puapka.

 

 

Przepraszam za brak polskich znakow :wacko:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.