Skocz do zawartości

Historia edycji

akarka

akarka

2 godziny temu, fresz33 napisał:

Na pamiątkę wrzucam zdjęcie scolymi którą staram się odratować.  Jak dobrze pójdzie to będzie 5 mordek do wykarmienia. Żeby uprzedzić pytania - potraktowały ją tak chaetodony.

Na zdjęciu akurat podczas karmienia solowcem i fitoplanktonem. Po lewej od oczu solowca widać otwartą mordkę i 2 małe "macki".

XUsu2Mt.jpg

Powodzenia z scolymią. Miałam w podobnym stanie i mi się niestety nie udało. Niby zasklepiła ładnie ciało i była już okrągła ale odczepiła się od szkieletu. Żyje w zagłębieniu skałki ale z dostępnych informacji będzie ciężko i prawdopodobnie zaniknie...

akarka

akarka

2 godziny temu, fresz33 napisał:

Na pamiątkę wrzucam zdjęcie scolymi którą staram się odratować.  Jak dobrze pójdzie to będzie 5 mordek do wykarmienia. Żeby uprzedzić pytania - potraktowały ją tak chaetodony.

Na zdjęciu akurat podczas karmienia solowcem i fitoplanktonem. Po lewej od oczu solowca widać otwartą mordkę i 2 małe "macki".

XUsu2Mt.jpg

Powodzenia z scolymią. Miałam w podobnym stanie i mi się niestety nie udało. Niby zaklepiła ładnie ciało i była już okrągła ale odczepiła się od szkieletu. Żyje w zagłębieniu skałki ale z dostępnych informacji będzie ciężko i prawdopodobnie zaniknie...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.