Skocz do zawartości

Historia edycji

Adamo79

Adamo79

Teraz, bober6662 napisał:

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

Nie mogę się normalnie tych zdjęć xeni na kominie doczekać...:lol:

Co do tematu produktów AF i samego tematu  to bardzo sobie je cenie choć nie używam wszystkich.A co do przynależności do sekty jak to napisałeś  bardzo akurat sobie cenie znajomość z prawdziwymi (fachowcami)w swoim fachu z pięknymi koralami i wiedzą którą nie każdy się może pochwalić.

Powodzenia w hodowli xeni życzę...:D

 

 

Adamo79

Adamo79

Teraz, bober6662 napisał:

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

Nie mogę się normalnie tych zdjęć xeni na kominie...:lol:

Co do tematu produktów AF i samego tematu  to bardzo sobie je cenie choć nie używam wszystkich.A co do przynależności do sekty jak to napisałeś  bardzo akurat sobie cenie znajomość z prawdziwymi (fachowcami)w swoim fachu z pięknymi koralami i wiedzą którą nie każdy się może pochwalić.

Powodzenia w hodowli xeni życzę...:D

 

 

Adamo79

Adamo79

Teraz, bober6662 napisał:

Widzisz Adasiu nie jestem z tych typów co to wkleja tu milion zdjęć i się tym jara. Dużo korali widziałem, ale skoro są jeszcze takie których nie widziałem to miło słyszeć. Masz rację kolejny pościk nabilem nabijajac się z Ciebie i reszty tej sekty. Xenia może nie za plecami ale na kominie. Ci co Umnie byli widzieli. 

Napisałem swoje zdanie odnośnie testów, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. 

Jak chcesz zdjęcie akwarium podaj maila to ci wyślę. 

 

Nie mogę się normalnie tych zdjęć xeni na kominie...:lol:

Co do tematu produktów AF i samego tematu  to bardzo sobie je cenie choć nie używam wszystkich.A co do przynależności do sekty jak to napisałeś  bardzo akurat sobie cenie znajomość z prawdziwymi (fachowcami)w swoim fachu.

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.