Skocz do zawartości

Historia edycji

łukasz_jeden

łukasz_jeden

Witam,od dwoch miesiecy robi mi sie kożuch bakteriny ,po sciagnieciu odnawia sie po dwoch dniach. Korzuch jest tusty,i lepki po spuszczaniu naczyniem do wiadra i wyleniu wody osadza sie na wiadrze. Koloru zolto-brazowy. Kilka razy dalem reef boster co kilka tyg poł fiolki na 130l. Zycie rosnie i sie dzielł takze tylko kosmetyka.....Mozliwe ze to jest przeczyna. Spotkal sie ktoś z takim ? Ruch tafli jest... O zaskoczeniu pojawil mi teź w drugim zbiorniku w holndrze kilka tygodni temu ale po podmiance dalej czysta przez caly czas tafla , ruchu tafli nie ma.

łukasz_jeden

łukasz_jeden

Witam,od dwoch miesiecy robi mi sie korzuch bakteriny ,po sciagnieciu odnawia sie po dwoch dniach. Korzuch jest tusty,i lepki po spuszczaniu naczyniem do wiadra i wyleniu wody osadza sie na wiadrze. Koloru zolto-brazowy. Kilka razy dalem reef boster co kilka tyg poł fiolki na 130l. Zycie rosnie i sie dzielł takze tylko kosmetyka.....Mozliwe ze to jest przeczyna. Spotkal sie ktoś z takim ? Ruch tafli jest... O zaskoczeniu pojawil mi teź w drugim zbiorniku w holndrze kilka tygodni temu ale po podmiance dalej czysta przez caly czas tafla , ruchu tafli nie ma.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.