Skocz do zawartości

Historia edycji

alexw200

alexw200

Beti, powiem tak, baniaczek bardzo mi się podoba, nie raz ci to pisałem, tylko......... tylko te kolory. Zastanawiam się czy to tylko tak na filmie wychodzi czy w realu też to wszystko masz takie prze kolorowane, mocno niebieskie, kwestia ustawienia ledów?? Mnie chyba nic od hqi nie oderwie :P Popatrz sobie na mojego linka, w baniaczku nie ma na co ale chodzi mi o efekt światełka, bardziej naturalny? To leci na samych hqi bez świetlówek 

 

alexw200

alexw200

Beti, powiem tak, baniaczek bardzo mi się podoba, nie raz ci to pisałem, tylko......... tylko te kolory. Zastanawiam się czy to tylko tak na filmie wychodzi czy w realu też to wszystko masz takie prze kolorowane, mocno niebieskie, kwestia ustawienia ledów?? Mnie chyba nic od hqi nie oderwie :P Popatrz sobie na mojego linka, w baniaczku nie ma na co ale chodzi mi o efekt światełka, bardziej naturalny? 

 

alexw200

alexw200

Beti, powiem tak, baniaczek bardzo mi się podoba, nie raz ci to pisałem, tylko......... tylko te kolory. Zastanawiam się czy to tylko tak na filmie wychodzi czy w realu też to wszystko masz takie prze kolorowane, mocno niebieskie, kwestia ustawienia ledów?? Mnie chyba nic od hqi nie oderwie :P

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.